Zeleneč - Radim 1:2

„Tento zápas jsme vyhlíželi s určitými obavami, protože domácí na tom nejsou dobře a my navíc v Zelenči dva roky nevyhráli," uvedl trenér Petr Šafránek.

„Klíčovou situací byla 20. minuta, kdy byl po zcela zbytečném a likvidačním faulu vyloučen domácí hráč. Přesilovku jsme ale dlouho nevyužili. Naopak jsme z ojedinělého protiútoku inkasovali. O přestávce jsme si museli říct pár nepříjemných slov. Naštěstí jsme druhý poločas zvládli víc než dobře. Začali jsme hrát do šířky a kombinačně po zemi. Domácím začaly docházet síly, toho jsme dokázali využít. Přicházely i šance, nakonec jsme dvě proměnili. Další možnosti jsme ale trestuhodně zahazovali a zbytečně si to komplikovali. Tři body jsou pro nás moc důležité, zase jsme poskočili do lepšího středu. S výsledkem a hrou ve druhé půli jsem spokojený," dodal Šafránek.

Branky: 53. a 63. Slunéčko. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 2:2. ČK: 20. Novák (Z). Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Radim: Arnold – Macháček, Novák, Baško, Říha – Martiník (85. Janoušek), Bouška, Jirků, Volavka – Slunéčko, Čábelka (49. Procházka).