Radim – Hradištko 2:1

„Dnes nás čekal velmi silný soupeř a náš cíl byl získat tři body. Příprava na zápas spočívala v tom, abychom hráli disciplinovaně a hlavně abychom přidali k našemu výkonu i bojovnost," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

„V prvním poločase jsme měli mírnou převahu s řadou vyložených šancí, ale dali jsme pouze dvě. Jedna branka nám však byla uznána a soupeř dokázal do poločasu srovnat. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že soupeře můžeme porazit pokud budeme více bojovat. A také s tím, že musíme hrát ze zajištění obrany. I ve druhém herně vyrovnaném zápase jsme si vytvořili šance, které měly skončit v síti soupeře. Především za stavu 2:1 jsme mohli zápas rozhodnout a dohrávat ho v klidu. Nestalo se tak a po přísném vyloučení našeho hráče jsme se o výsledek strachovali do poslední minuty. Tři body zůstaly spravedlivě doma a mužstvo zaslouží pochvalu za kolektivní bojovný výkon," dodal Šafránek.

Branky: 33. Martiník, 80. Hrstka. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 3:3. ČK: 87. Dittrich (R). Diváci: 120. Poločas: 1:1.
Radim: Arnold – Macháček,   Baško, Novák, Dittrich – Martiník, Exner (60. Mužík), Jirků (75. Pohanka), Volavka – Slunéčko, Hrstka (86. Čábelka).