„V prvním poločase bylo utkání hodně bojovné a vysoké tempo hry od vápna k vápnu se muselo divákům líbit. Na obou stranách však byly znát taktické pokyny. I proto byla k vidění pouze jedna šance na každé straně. Nás podržel v 27. minutě skvělým zákrokem Svoboda, který zneškodnil šanci domácích a o pět minut později jsme se mohli prosadit i my, bohužel chytrý oblouček Dostála zastavila tyč," popsal prvních pětačtyřicet minut trenér Velimi Jiří Ptáček.

„Druhý poločas za tím prvním nijak nezaostával. Jen se začalo hrát víc útočně. Dařilo se nám překonávat obranu domácích a Srp měl ze strany šanci otevřít skóre, bohužel pro nás neproměnil.  Stejně tak i soupeř, kterému stál v cestě za vedením opět skvěle chytající Svoboda. Čáslav začala kousat a využívat naší otevřené obrany. V 76. minutě domácí využili jednu ze skulin v naší defenzivě a dostali se do vedení. Kluky ani tohle nepoložilo a odměnou jim byl vyrovnávací gól osm minut před koncem. Ramšák si naběhl za domácí obranu a střelou na vzdálenější tyč nám zajistil bod," podotkl Ptáček.

„Utkání bylo vyrovnané, soupeř měl snad jen o šanci navíc, ale bod je pro oba týmy spravedlivý," uzavřel hodnocení velimský lodivod.

Velim tak podruhé za sebou bere bod za remízu 1:1. V obou případech ji zachraňoval střídající hráč v poslední desetiminutovce.

Branky: 76. Zoufalý – 82. Ramšák. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 0:0.
Velim: Svoboda – Kyncl, Teplý, Hrabal (83. Marek), Vácha – Bečvařík, Srp – Nedbal, Jeník (62. Kesner), Jansta – Dostál (62. Ramšák).

(Jan Břečka)