„Je to pro nás určitě ztráta," přiznal trenér Velimi Jiří Ptáček. „Bohužel nám nevyhovovalo menší hřiště a kontaktní styl domácích hráčů," dodal.

Velim ztrácela již od úvodních minut. „První branku jsme dostali v osmé minutě, do té doby jsme ale další dvě mohli dostat. Začátek jsem vůbec nezachytili. Skoro celý první poločas jsme se s tím srovnávali. Až ke konci první půle jsme se začali dostávat k naší kombinační hře a zaslouženě jsme také vyrovnali," podotkl Jiří Ptáček.

Po pauze žádný tým ale gól už nevstřelil. Zápas tak skončil nerozhodně. „Začátek druhé půle nebyl špatný. Byli jsme víc na balonu, ale jenom po vápno. Jednu šanci jsme tam měli. Dvanáct minut před koncem po akci s Jeníkem zakončoval na přední tyči Nedbal, gólman ho ale vychytal. V závěru jsme se již na malém hřišti přizpůsobili hře domácích a míče spíš nakopávali. Chyběla mi tam kombinace," dodal Jiří Ptáček.

Branky: 8. Koubek – 44. Jeník. Rozhodčí: Lafek. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 1:1.
Velim: L. Svoboda – Kyncl, Hrabal, Seifert, Vácha – Bečvařík, Teplý (46. Kesner) – Nedbal, Jeník, Jansta (80. Marek)  –  Dostál (65. Ramšák).