„Po zpackaném utkání 
v Hradci vstoupili naši hráči 
s odhodláním napravit reputaci nejen svoji, ale i klubovou. Nástup do utkání se povedl skvěle. Po dvaceti minutách jsme vedli tři nula. Dvě branky vstřelil Veselý a na další přihrál dobře hrajícímu mladíkovi Dudlovi. V závěru poločasu se opět představil 
v té době skvěle hrající Veselý a dovršil svůj hattrick. Za výkon v prvém poločase zaslouží všichni aktéři pochvalu, zvláště proto, že i soupeř hrál velice dobře, o čemž svědčí pět rohových kopů. Nám to tam ale prostě padalo. Takto jsem si představoval fotbalovou omluvu," uvedl vedoucí mužstva Jaroslav Bejlek.

„Druhý poločas jsme začali stejně, jak jsme skončili ten prvý. V padesáté minutě jsme zahrávali rohový kop a „čahoun" Roman Fink hlavou skóroval a my vedli pět nula. Vypadalo to skvěle. Jenomže naše hra začala upadat snad 
z uspokojení, nebo z jiných důvodů, a tak soupeř, který ve druhém poločase hrál ještě lépe než v tom prvním, dostal svoji šanci. V 65. a 70. minutě skóroval a my jsme utkání jen dohráli. Přesto jsem s celkovým výkonem spokojený. Tři body nás zcela jistě udrží do osmého místa, které je velice důležité pro další udržení prvoligové příslušnosti našich dorosteneckým mužstev," dodal Bejlek.

Kolínu patří tři kola před koncem soutěže šestá příčka. O další body bude bojovat v sobotu na půdě Cidliny.

Branky: Veselý 3, Dudla, Roman Fink. Poločas: 4:0.
Sestava: Kmoch – Roman Fink, Martínek, Daněk, Radek Fink – Martikán (46. Hubáček), Veselý, Holeček, Šindelář, Vejr (55. Růžička) – Dudla (46. Bora).