„Z kraje utkání měla Sadská dvě velké příležitosti, ale nedokázala je využít. A tak jsme to byli my, kdo šel do brzkého vedení. Bohužel pak přišlo nedorozumění v naší defenzivě, kdy dokázal soupeř srovnat. To na našem herním projevu nic nezměnilo a do poločasu se nám podařilo odskočit na rozdíl dvou branek,“ popsal vývoj prvního poločasu trenér Lukáš Trnka.

Domácí avizovali, že jsou na Sadskou dobře připraveni a do puntíku splněná taktika je nasměrovala ke třem bodům.

„Dobře zvolená taktika zaměřená na individuální přednosti soupeře nám vyšla. Rychle jsme se pohybovali a nedávali jim tak žádný prostor k dlouhým rozehrávkám za obranu,“ pochvaloval si Trnka a pokračoval: „Chyby tam pořád byly, občas jsme propadli a nabídli soupeři prostor k přečíslení, ale veškeré zárodky akcí se nám podařilo vždy brzy zastavit, nebo alespoň přerušit.“

Vzhledem k předvedenému výkonu a konečnému výsledku nebylo o spokojenosti domácího celku pochyb.

„Jsem velmi spokojen s tím, co kluci předvedli. A mám radost i z toho, že si někteří kvůli úspěchu dokázali sáhnout hodně hluboko. Za to jim patří velký díky,“ znovu chválil své svěřence Trnka.

Branky: 7. a 42. Havránek, 26. Koranda, 78. a 83. Rybařík – 20. Holas. Poločas: 3:1.
Tuchoraz: Macho – Nývlt, Bílek, M. Vosecký, Jurka – Vostrovský, Koranda, Černý, Borovička (81. Moravec) – Rybařík, Havránek.