„Utkání bylo podobné jako to minulé ve Varnsdorfu. Stejně jako v Rumburku nás stály body zahozené vyložené šance. Když budeme mluvit o vyrovnaném průběhu, tak v prvním poločase. Tam soupeř šel do vedení po centru ze strany, my srovnali po chybě brankáře, kterého přehodil Pavel Bělina. Dvě dobré šance jsme neproměnili, jednou zasáhl brankář, po druhé jsme netrefili odkrytou branku," posteskl si trenér Vít Caudr.

„Druhý poločas to byla hra na jednu branku, ale ani jednu z několika brankových příležitostí jsme nedokázali využít. Minimálně tři byly tváří tvář brankáři, ale stejně jako ve Varnsdorfu jsme v nich selhali. Soupeř se k brance dostal jednoduše, když zahrál dobře rohový kop, který jsme nedokázali chytit ani odhlavičkovat," podotkl Caudr.

Přesto našel na porážce nějaká pozitiva. „Můžeme být spokojeni s tím, že jsme se dostali do spousty šancí, ale v řešení jejich finální fází dlouhodobě selháváme. Naše hráče můžeme pochválit za přístup a nasazení v zápase. Bohužel se však na gól strašně nadřeme a soupeř vytěží poslední dobou
z minima opravdové maximum. Budeme věřit, že v následujícím zápase budeme efektivnější a zažijeme opět radost z bodového zisku," dodal kolínský kouč.

Branka: Bělina. Poločas: 1:1. Sestava: Kubát – Šamša, Kesner, Jelínek, Potůček – Bělina (57. Klatka), Dudla,  Skořepa, Jehlička – Hybner, Hanzl.

O něco lépe dopadli hráči kategorie U16. Ti se stejným soupeřem uhráli remízu 1:1.
„V tomto utkání jsme byli po většinu času lepším mužstvem. Bohužel se nám nepodařilo proměnit spoustu vyložených šancí a přišli tak o dva body. I přesto musím celé mužstvo za dnešní výkon pochválit. Lze si jen přát, abychom se i nadále lepšili," řekl po utkání trenér Jiří Černý.

Branka: Kasal. Poločas: 1:0. Sestava: Pláček – Villner,  Procházka, Vondráček, Franc (41. Hampl) – Hranca, Piskač –  Šendera (59. Jirsa), Kopáček, Pikner – Kasal. ⋌