K tomu noví hráči, kteří toho společně v přípravě moc neodehráli. To vše se podepsalo pod výsledek 9:2. A do potupné desítky nebylo daleko.

Diváci, kteří na stadion v Sadské dorazili se zpožděním, mohli litovat. Utkání totiž začalo oboustranně hodně divoce.

„Bylo to hodně zběsilý. Už v osmé minutě jsme prohrávali o dvě branky, ale pak jsme dokázali vyrovnat Rybaříkem. Potom místo toho, abychom bránili a vyčkávali, co soupeř vymyslí, tak jsme inkasovali třetí branku. Hráčům se nedařilo, včetně mě. Takhle se soutěž hrát nedá,“ zlobil se hrající trenér Lukáš Trnka.

Během letní pauzy doznal kádr Tuchorazi několika změn. Příprava však neprobíhala rozhodně ideálně a noví hráči se nedokázali dostatečně sehrát. Někteří hráči nebyli pro toto utkání ani k dispozici. O nevýhodách velmi úzkého kádru se hosté přesvědčili záhy.

„Druhý poločas už jsme nastoupili pouze v deseti hráčích. Přišlo zranění, ale naše střídačka pro tento zápas byla prázdná. Soupeř dokázal přesilovku zkušeně využít a navýšil skóre utkání na konečných 9:2,“ zestručnil hodnocení druhého poločasu Trnka.

„Myslím si, že některé penaltové zákroky nechal rozhodčí bez povšimnutí, pak ty nesmyslné písknul proti nám. Tak jsme to alespoň viděl já. Poté jsme ještě inkasovali desátý gól, ale rozhodčí si nezkontrolovali díru v síti a regulérní gól domácím neuznali,“ podělil se o své postřehy z utkání Trnka.

Branky: 6., 8., 15. a 26. Plot, 40. Kalina z PK, 48. a 56. Lukavec, 80. Kreische z PK, 86. Mejzr – 13. a 14. Rybařík. Poločas: 5:2.
Tuchoraz: Bartyzal – T. Novák, Bílek, Trnka, Hanzl – Packa, Borkovec, Koranda, Grznárik – Rybařík, J. Novák.