„Do zápasu jsme šli s defenzivní taktikou a s úmyslem hrát na brejky, protože jsme věděli o síle domácích," nastínil plán vedoucí mužstva Jiří Pospíchal.

„Naši taktiku podpořila hned 6. minuta, kdy se po rychlém brejku do otevřené obrany prosadil Honza Hrstka. Poté jsme se zaměřili 
na důsledné bránění a nechali hrát domácí, ale ty hráli jen po vápno a hrozili hlavně ze standardek. Nám se podařilo navýšit vedení ke konci poločasu, kdy po standardní situaci propadl míč na malé vápno a domácí hráč, který byl pod tlakem, si srazil míč do vlastní branky. Bohužel, místo abychom vedení udrželi do poločasu a dostali domácí pod větší tlak, tak jsme je vlastní nedůsledností vrátili do hry, když zapomenutý útočník za naší obranou v klidu zakončoval přes našeho gólmana," popsal klíčové okamžiky první půle Jiří Pospíchal.

„Druhý poločas jsme chtěli pokračovat v dobré obraně a rychlých protiútocích a do karet nám hrálo i to, že se 
v 57. minutě nechal vyloučit za protesty domácí útočník. To byla ale spíše živá voda pro čáslavské hráče. Hned minutu na to totiž vzal domácí střední záložník míč, prošel totálně nebráněn středem hřiště a krásně zakončil k tyči. Poté lehce polevil tlak domácích a my se opět dostali do vedení, když rychlý brejk do nekonsolidované obrany domácích zakončoval opět Honza Hrstka. Bohužel my se projevili jako vzorní hosté a i třetí vyrovnání jsme domácím doslova věnovali, když jsme vytvořili úplně zbytečnou penaltu. I přes lehce nervózní závěr, kdy došlo k strkanicím na obou stranách, došlo utkání 
k remíze a tím i k penaltovému rozstřelu, kde jsme byli na rozdíl od domácích 100% a urvali druhý bod. Dnešní výkon byl asi nejlepší na podzim, kluci to řádně odbojovali a ačkoliv domácí měli fotbalovější individuality, tak my to zvládli týmově a zaslouženě bodovali," konstatoval Pospíchal.

Branky: 43. a 79. z PK Špičák, 58. Bilinkiewicz – 6. a 71. Hrstka, 39. vlastní Richard. Rozhodčí: Čechmánek. ŽK: 3:6. ČK: 57. Mlynka (Čáslav B). Diváci: 80. Poločas: 1:2.
Liblice: Hanuš ml. – Vlk, Šmejkal, Sobotka, P. Nouzák – Pačes, Dušek, Nekolný, Pop – Hrstka, Brtník.