Liblice - Teplýšovice 1:5

„Dnes to byl hodně špatný zápas z naší strany. Než jsme se pořádně rozkoukali, tak jsme prohrávali. Po chvíli jsme propadli v obraně a soupeř lehce zvyšoval na 2:0. Pak Nekolný trefil z přímáku spojnici a místo, abychom se dostali zpět do zápasu, tak soupeř obratem svůj přímý kop využil a vedl již 3:0 a do poločasu zápas zlomil, když se ujal vedení 4:0. V druhé půli jsme se trošku srovnali a po pěti minutách se dočkali snížení po individuální akci Hrtsky, ale místo toho, abychom začali přemýšlet o snížení skóre, tak soupeř opět odskočil po nedůrazu gólmana a nedokonalém bránění našich hráčů, kteří nedokázali pokrýt dorážku. Potom se hosté soustředili na udržení výsledku a my se snažili zkorigovat skóre, ale víceméně jsme si nic nevypracovali. Měli jsme jen dvě vážnější šance, když jsme dvakrát trefili tyč. Nejdříve Dušek po krásné střele a pak Michal Řípa hlavou po rohu," popsal klíčové okamžiky zápasu vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

„Dnes nás soupeř předčil bojovností a nasazením. Nedá se říct, že by nás přehrál fotbalově. Prostě využil nabídnuté šance. Udělali jsme pět chyb a on dal pět gólů. S tímhle výkonem se v této soutěži nedá uspět," podotkl Pospíchal.

Branky: 50. Hrstka – 9. Podhorský, 19. Beneš, 24. Ottl, 37. Nerad, 53. Král. Rozhodčí: Michal. ŽK: Hrstka, Bázlík – Král, Kukač. Diváci: 60. Poločas: 0:4.
Liblice: Lanč – Vávra, Šmejkal (15. M. Řípa), Sobotka, Dušek – Líbal (46. J. Nouzák), F. Řípa, Nekolný, Bázlík, Nekola (71. Hanuš) – Hrstka (78. P. Nouzák).