„Chtěli jsme navázat na výkon z minulého utkání a rostoucí formu potvrdit i v Pátku. Odkud jsme si nějaký ten bod chtěli odvézt,“ uvedl trenér Petr Samek.

„Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, kde hrála roli především síla větru. V prvním jsme hráli po větru my a dokázali jsme si vypracovat tři brankové šance. Bohužel brankou skončila jediná. Ve druhém poločase se to otočilo. Soupeř dobýval naši branku, ale fantasticky nám zachytal brankář. A když už byl překonán, tak za něj na brankové čáře zaskočili obránci. Domácí nás dostali pod tlak a my vyráželi jen do rychlých brejků, které jsme bohužel nedokázali proměnit v další branku. Z posledního nakopnutého míče zápasu přišel trest v podobě vyrovnávací branky. Tři body byly blízko, ale remíza byla spravedlivá. V penaltách se opět zaskvěl náš brankář, který dvě chytil a pak vítěznou sám proměnil,“ zhodnotil dvoubodový zisk z utkání Petr Samek.

„I když byl závěr plný nervozity a emocí, nezapomněl jeden z domácích hráčů na gesto fair play. Přiznal se totiž k teči a odmítl tak rohový kop, což se takhle v závěru herně vyrovnaných zápasů nestává,“ vyzdvihl sportovní gesto Samek.

Branky: 92. Bulíř – 20. Sochor. ČK: 78. P. Nouzák (L). Poločas: 0:1.
Liblice: Grůša – P. Nouzák, Fott, F. Řípa, Rohn – Vosecký, Bázlík, Vlk, Pačes – Hrstka, Sochor.