„Do zápasu jsme vstoupili špatně. Náš gólman při střele zpoza vápna uklouzl a míč zapadl do branky. Po chvilce jsme vyrovnali, kdy mě Helmich našel a já vyrovnal. Do poločasu jsme zahodili čtyři vyložené šance, kdy jsme nedokázali dotlačit balon do sítě, který letěl po brankové čáře. Druhý poločas začal stejně jako první. Soupeř zalezl a čekal na brejky. My se na těžkém terénu do soupeřovy obrany těžko dostávali, přesto jsme měli další tři tutovky, které jsme ale nedali. Zápas tak došel do penalt, kde čaroval náš brankář Hanuš, který tři penalty ze čtyř chytil, takže bod navíc zůstal u nás. I tak nejsem spokojený. V tomto složení bychom měli soupeře přehrát a vyhrát v normální hrací době. Od některých hráčů bych čekal víc," konstatoval hrající trenér Zdeněk Šmejkal mladší.

Branky: 14. Šmejkal – 8. Netáhlo. Rozhodčí: Holakovská. ŽK: 2:3. Diváci: 65. Poločas: 1:1.
Český Brod B: Hanuš – Helmich, Skořepa, Slicho, Kozlíček – Šmejkal (70. Kratochvíl), Miňovský, Stejskal, Makovský – Mašanský (60. Moravec), Hanzl.