„Utkání začalo opatrným oťukáváním. Hrálo se mezi vápny a oba týmy měly problémy se dostat vůbec do zakončení. První vážnější šance přišla, když Lanc vypustil takovou polostřelu, ale ta díky mokrému hřišti nadělala hostujícímu brankáři větší problémy, než i on sám čekal. Jinak první poločas dál plynul bez větších šancí. To se rozhodl změnit Tomáš Pop, když vystihl chybnou rozehrávku hostí a jako správný kapitán to vzal na sebe, obešel obránce a míč pěkně prostrčil pod brankářem do brány," popsal první dějství liblický vedoucí mužstva Jiří Pospíchal.

„Do druhé půle jsme očekávali tlak hostů, ale ten nenastal, a tak průběh utkání pokračoval ve starých kolejí, kdy se hrálo od vápna k vápnu a bez šancí. To se opět nelíbilo Popovi, tak si vzal míč, prošel do vápna, kde byl podražen a Pačes proměnil penaltu s přehledem do šibenice. Pátek potom začal nakopávat více míče do vápna, ale to vedlo jen ke snížení, když se už v nastaveném čase prosadil hlavou jejich obránce. Dnes jsme vyhráli zaslouženě a jsem rád, že jsme se konečně vyvarovali chyb a sami dokázali potrestat chyby hostů," dodal Pospíchal.

Branky: 40. Pop, 70. Pačes z PK – 90 (+2). Bulíř. Rozhodčí: Asník. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Liblice: Hanuš ml. – Fott, Šmejkal, Sobotka (86. M. Řípa), Kovačka – Pop, Vlk, Pačes, Dušek – P. Nouzák (F. Řípa), Lanc (65. Rohn).