Polepy – Brandýs nad Labem 1 : 0

Měl lví podíl na jednogólovém náskoku domácích před druhým poločasem a v pokračování utkání, které sneslo nejpřísnější měřítka, čaroval ještě jednou.
„Snažím se klukům vracet zápasy, kdy se mi tolik nedařilo a mužstvo jsem nepodržel. Dnes se mi zadařilo a jsme rád, že jsem svým výkonem přispěl k cennému vítězství nad velice dobrým soupeřem.. Celkově si myslím, že to bylo výborné utkání,“ řekl ke svému výkonu Petr Malý.

Křelina ani nikdo další se ze hry neprosadil, až přísně nařízený pokutový kop za zákrok na Slezáka, přetavil ve vedoucí a jak se později ukázalo, i jedinou branku utkání L.Kmoch. Polepy narazily na fotbalově rovnocenného protivníka, tlak si vytvořily až po přestávce, kdy se poměr šancí převážil na stranu Polep.Ale jak Brandýs ztroskotal na gólmanovi, Polepy zase nedokázaly nasměrovat míč mezi tři tyče, což dokumentoval i střídající Král a po sólu v obrovské příležitosti sám před Halbichem netrefil branku.
„Myslím si, že jsme si zde svoje odehráli, ale bohužel jenom tolik, co nám rozhodčí dovolil. Vypracovali jsem si i tři jasné gólovky, které nám brankář zmařil. Víc k tomu nemám,“ řekl velice stručně trenér Brandýsa Jiří Tesař.
„Ukázalo se co jsem předpokládal, že Brandýs bude ještě lepší než Neratovice. Hrál se oboustranně rychlý fotbal a s nasazením. Více šancí jsme si vypracovali až po přestávce, koncovka ale byla velice špatná. Trochu nechápu, proč od začátku hosté křičí na rozhodčího a protestují, mohou být ještě rádi, že zejména zákrok na Křelinu zůstal pouze u žluté. Ukřivděni jsme se mohli cítit i my v Brandýse, když nebyla uznána branka D.Kmocha,“ řekl po utkání polepský trenér Miloš Malina.

Branka: 28.L.Kmoch (PK). Rozhodčí: Prislupský. ŽK: 1:5. Diváci: 200. Poločas: 1:0

Polepy: Malý – Dušek, Suchánek, Týma, Zelenka – Kesner (90.Vošoust), Müller, L.Kmoch, Javorek – Slezák (85.Král), Křelina

Brandýs: Halbich – Moravský, Sunkovský, Dlabač, Krajíček (81.Kočí) – Prokop, Zamazal, Macháček, Urban (54.Krulich) – Stupka, Petýrek.

(Miloslav Kapic)