Polepy - Zápy 1:0

„Byla to dobrá jízda od obou mužstev, hrál se pohledný, bojovný fotbal s nasazením. Zápy byly velice technicky vyzrálé, což nám zase vyhovuje. Potíže nám dělali rychlí útočníci, zejména Slunéčko. Myslím si, že výsledek je spravedlivý, že jsme o tu jednu branku byli lepší. Nastřelili jsme břevno, v tutovce byl Kesner a takovou příležitost si soupeř nevypracoval. Znovu ale musím opakovat, že soupeř byl velice kvalitní,“ řekl k utkání trenér Polep Miloš Malina.

„Neřekl bych, že by soupeř byl o jednu branku lepší. My jsme mohli do patnácté minuty dát dvě branky, měli jsme dvě loženky a mohlo být po fotbale i soupeři. A prakticky v začátku druhé půle měl Slunéčko další příležitost. Soupeř dal gól vlastně z jediné střely na branku v druhé polovině utkání. Myslím si, že na vyložené šance jsme nad soupeřem vedli. Musím ale uznat, že na přebor to byl kvalitní zápas, domácí mají dobré mužstvo a branka L.Kmocha byla velmi pěkná. Neřekl bych, že domácí zvítězili zaslouženě, utkání by spíše slušela remíza, domácí byli bohužel pro nás šťastnější,“ řekl k utkání trenér Záp Zdeněk Šmejkal.

Branka: 49.L.Kmoch. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 1:3. Diváci: 350. Poločas: 0:0.

Polepy: Malý – Biško, Suchánek, Šťastný, Zelenka – Javorek, L.Kmoch, Kesner (79.Týma), Slezák – Libor Křelina (90.Lukáš Křelina), Plot (84.Hůrka)

Miloslav Kapic