„První prohra přišla, i když přijít nemusela, ale je to sport a život jde dál," začal s nadhledem hodnocení utkání lodivod Polep Bohuslav Mokříž.

„Dneska nám dělal velký problém terén, kdy půlka hřiště byla zmrzlá a půlka rozbahněná. K tomu se nám rozrůstá marodka, takže vše se tak nějak seběhlo a podepsalo pod naši prohru. Vstup do utkání nám moc nevyšel a brzy jsme prohrávali. Nehráli jsme špatně a vytvořili si i několik slibných šancí, kdy se nám podařilo překonat i domácího brankáře, ale vždy to stačili bránící hráči vykopnout z prázdné branky, to se opakovalo za poločas snad čtyřikrát. Bohužel jsme za to byli potrestáni druhou inkasovanou brankou do konce půle. Bohužel obě branky jsme soupeři nabídli po vlastních chybách," popsal smolný první poločas Bohuslav Mokříž.

„Druhý poločas jsme ale začali o mnoho lépe. Brzy se nám podařilo snížit a po deseti minutách jsme výsledek srovnali. Vypadalo to, že se nám podaří obrat dokonat, ale postupem času to byl na hřišti spíše boj než fotbal. Pět minut před koncem jsme se opět nevyvarovali individuální chyby a darovali tak domácím vítěznou branku," mrzelo na konci zápasu trenéra Mokříže.

Branky: 9. a 85. Pekárek, 37. Vondrák – 52. Dittrich z PK, 63. Javorek. Rozhodčí: Asník. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0.
Polepy: Černý – Macháček, Rak, Kalivoda, Dittrich – Hejduk, Štastný, Grospič, Dudla (86. Slezák) – Javorek, Krumpholc (65. Mejzr).