Polepy – Nová Paka 1:4

V podání Polep to byl takový zápas blbec. Soupeře mačkaly celý zápas jako citron, jenomže ta koncovka.....

Zatímco domácí hráči s ní byli na štíru, hosté vytěžili z minima maximum. Ze čtyř střel na bránu dali čtyři góly.

„Utkání jsme začali výborně, kombinovali jsme, soupeře jsme zatlačili. Do 15 minuty jsme se dostali do tří vyložených šancí. Nejprve z prostoru penalty nastřelil Křelina břevno, pak šel Libor sám na brankáře, kterého ovšem nastřelil,  odražený míč ještě stačil odkopnout bránící hráč z brankové čáry a pak měl šanci Dušek. Bohužel jsme nedokázali dát branku a soupeř nás pak trestal," uvedl trenér Polep Radek Kulhánek.

„Připomínalo mi to utkání našich s Ruskem. Prakticky celý zápas jsme bušili do obrany soupeře, ale ten chytře sbíral balony a vyrážel do rychlých protiútoků a z šesti brejků nám dal čtyři góly," podotkl Kulhánek. „Poslední zápas v divizi jsme chtěli před našimi diváky vyhrát,  rozloučit se vítězstvím, navíc  když jsme minulý týden vyhráli ve Velimi. Chtěli jsme potvrdit tři body a dostat se do horních pater tabulky, ale bohužel loučení dopadlo špatně. Navíc ještě po zápase máme měli rozlučku, takže to bude smutné loučení," dodal.

Branky: 58. Kocourek z PK – 26. a 60. Urbanec, 32. Macháček, 52. Povr. Rozhodčí: Baum. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:2.
Polepy: Procházka – Růžička, Kalivoda, Suchánek, Dušek (50. Vojtíšek) – O. Kodr (70. Císař), Müller, Javorek, S. Kodr – Kocourek (65. L. Kmoch), Libor Křelina.