„V dosavadním průběhu sezony to byl nejtěžší soupeř, se kterým jsme se utkali. Hrál bojovně, navíc měl i herní kvalitu," začal hodnocení lodivod Polep Bohuslav Mokříž.

„Zaspali jsme začátek zápasu a pustili soupeře do dvoubrankového vedení. Ale díky brankám Suchánka se šlo do kabin za stavu 2:2. Ve druhém poločase jsme šli do vedení my, ale domácí dokázali vyrovnat na konečných 3:3. Myslím si, že remíza v základní hrací době je spravedlivá. Soupeři patřil úvod utkání, kdy si dokázal vypracovat několik slibných šancí a jen díky Černému v brance jsme neinkasovali. Ve druhém poločase jsme to byli naopak my, kdo mohl navýšit skóre, ale nepovedlo se. Z tohoto pohledu vidím remízu jako spravedlivou. Po penaltovém rozstřelu vezeme z půdy velice těžkého soupeře i druhý bod navíc," zhodnotil utkání Mokříž.

Branky: 4. Skála, 21. Doležal, 82. Al Obaid – 26. a 37. z PK Suchánek, 68. Macháček. Rozhodčí: Martin Vlk. ŽK: 2:3. Diváci: 95. Poločas: 2:2
Polepy: Černý – Macháček (75. Dittrich), Tafel (30. Slezák), Suchánek (65. Štastný), Rak (87. Mejzr) – Dudla, Kalivoda, Linhart, Hejduk (46. Vaňkát) – Grospič, Javorek.