„Chtěli bychom hrát v horní polovině tabulky. Ideální by bylo do pátého místa. Ale to by chtěl každý," usmál se Bohuslav Mokříž.

K vysněným metám by měli pomoci i noví hráči, kteří do týmu přišli. „Z Nymburka přišel Grospič, získali jsme Radka Tafela. Dále přišli mladíci z Polabanu Nymburk Mejzr, Šťastný, Michal Dudla a Krumpholc," vyjmenoval nové hráče v týmu Mokříž.

Jenže někteří hráči v týmu také skončili. „Nejvýraznějším oslabením je odchod Lukáše Kmocha. Má problémy s koleny a proto už nechtěl dále pokračovat. Dále skončili i hráči, kteří u nás byli několik let – Zelenka a Hruška. Hostování skončilo Stojkovi, Sejpal se zase začal věnovat hokeji. A Bémovi skončilo hostování ze Suchdola," uvedl polepský kormidelník.

V soutěži bude hned několik nových týmů. Mezi nimi jsou i Polepy. Skupina bude pro mnohé hodně nečitelná, těžko se dají odhadovat cíle jednotlivých mužstev. „Je pravda, že je v tabulce hodně nových týmů, pro mě je několik z nich naprostá neznámá," přiznal Mokříž. „Neznám sílu jednotlivých mužstev, uvidíme po pár kolech, kdo bude patřit k favoritům," dodal.