SK Hřebeč – SK Zápy 1:2
Domácí Hřebeč nastoupil proti favoritu se zajištěnou obranou, a tak Zápy měly problémy dostat se k zakončení. A když už měly šance, jako Stupka, Málek nebo Svoboda, tak netrefovali branku nebo je vychytal brankář Sedlák. První zajímavý moment nastal v 11´, ale útočník hostů přestřelil branku. Stejně dopadl i hostující Titěra. A tak uhodilo na druhé straně, kdy ve stoprocentní šanci se ocitl Baranec, ale hlavičkou minul. Nakonec první gólový moment přišel těsně před poločasem ve 41. minutě, kdy po souhře Herdy a Málka posledně jmenovaný nekompromisní hlavičkou po rohovém kopu poslal Zápy do vedení – 0:1. Narůstající tlak mohl Zápy dokonce okořenit dalším gólem a jít tak do dvoubrankového vedení, ale střela Petržílka ve stoprocentní šanci se mezi tyče nevešla.
Ve druhém poločase se hra značně vyrovnala. Velmi dobře hrající SK Hřebeč začal hosty svou důraznou hrou přehrávat a dostával se i k nebezpečným střelám. Jedna z nich přišla v 55´ zásluhou Marce, ale Pařízek si s ní bravurně poradil. Další šance přišla o chvíli později po sérii rohových kopů, ale hřebečský Skalický nedal, a tak na druhé straně udeřil po akci Svobody Stupka, jehož střelu Sedlák vyrazil, ale dorážku Stupka zvládl – 0:2.
Bylo sympatické, že se SK Hřebeč nepoložil a dokázal v 75´ ligovou střelou snížit na 1:2. Dokonce v závěru zápasu několika skvělými akcemi si mohl SK Hřebeč vynutit penaltový rozstřel, ale Zápy nakonec zisk double uhlídaly.
Branky: 75. Urban – 41. Málek, 60. Stupka. Rozhodčí: Pavelka. Diváci: 120. Poločas: 0:1.
Vítěz SK Zápy kromě poháru vybojoval i od hlavního sponzora Poháru 250 litrů Ondrášovky, zatímco poražený finalista SK Hřebeč si odvezl 125 litrů. Nejlepšími hráči byli po utkání vyhodnoceni brankář SK Hřebeč Michal Sedlák, který často přiváděl hráče Sokola Zápy do stavu beznaděje a autor prvního gólu SK Zápy Pavel Málek.