„Už i v dalším utkání se potvrdilo, že jsme tým pouze jednoho poločasu. Se všemi silnými soupeři jsme byli schopní odehrát naprosto skvělý jeden poločas a předvést precizní výkon. Stejně tomu bylo i v Táboře. Prvních 40 minut se hrál 
z obou stran velmi pohledný fotbal, kdy se nedalo říci, že by jeden tým přehrával druhý. Šance byly na obou stranách a obě mužstva byla i důsledná v obraně, takže se hrála velmi vyrovnaná partie," uvedl trenér Vladimír Zeman.

„Ve čtyřicáté minutě zahrávali domácí poslední roh a bohužel nehlídaný útočník otevřel skóre a rozhodčí odpískal konec poločasu. Nálada v kabině byla samozřejmě jiná, než kdybychom odcházeli do šaten po tak skvělém výkonu za nerozhodného stavu. I tak se bojovalo dál a hned v úvodu druhého poločasu se nám podařilo po akci Vláška a Nývlta vyrovnat na 1:1. Bohužel to bylo to poslední pozitivní, co jsme v utkání vyprodukovali. Místo, aby nás to nakoplo k větší důslednosti v obraně, začala se projevovat naše největší slabina. Nedůsledné obsazování hráčů ve vlastním pokutovém území a individuální chyby jednotlivých hráčů. Díky těmto faktorům nám soupeř nasázel na pěkně dlouhou cestu domů dalších šest branek. Je to až neskutečné, jak stejný tým odehraje v jednom utkání dva naprosto odlišné poločasy," posteskl si Zeman.

Kolínu patří v průběžné tabulce desátá příčka. Tu si může vylepšit v sobotu. Od 16.30 hodin hraje na hřišti sedmého Meteoru Praha.

Branka: Nývlt. Poločas: 1:0.
Sestava: Hrdinka – Vacka, Švanda, Zelenka, Hoření – P. Zbořil, D. Zbořil, Vlášek, Vaníček – Doležal (Strnad), Nývlt.