„Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, V prvním jsme hráli prim my, ve druhém zase Letohrad,“ uvedl trenér Jaroslav Havrda.

Kolín od úvodu potvrzoval roli favorita a do kabin šel s jednobrankovým náskokem. „Od začátku jsme drželi míč a diktovali tempo hry. Domácí se soustředili pouze na defenzivu a vyráželi do rychlých protiútoků. V úvodu měli dvě dobré šance, které jsme ale přežili a pak jsme po hezké křídelní akci skórovali Čapkem. Následně měl velkou šanci Němeček, bohužel nedal,“ popsal hlavní události Jaroslav Havrda.

Po změně stran hráči Kolína ve svém herním projevu polevili. Také za to byli potrestáni. A to hned třikrát. „Chtěli jsme nadále hrát aktivně, ale přestávka nám uškodila. Hráči hráli bez zájmu, normálně to odchodili. Byl to názorný příklad toho, jak se dá za pětačtyřicet minut ztratit zápas. Takhle se za kolínský klub nehraje a vyvodím z toho důsledky,“ čertil se kolínský trenér.

„Na druhou stranu musím říct, že si Letohrad za druhou půli tři body zasloužil. Porážka mě mrzí ještě z jednoho důvodu, dali jsme si za cíl skončit do třetího místa a body z tohoto duelu nám mohou chybět,“ dodal.

Branky: 55. Lorenc, 84. Jedlička, 88. Tichý – 22. Čapek. Poločas: 0:1.
Kolín: Pellegrini – Čapek, Šourek, Nešpor, Seifert – Živný – Vácha (83. Novák), Němeček, Šindelář (55. Biško), Mlynka (67. Veselý) – Křelina (70. Puk).