„Hosté měli pět šancí a dali pět branek. Do čeho kopli, to nám tam spadlo," posteskl si trenér Petr Samek.

„Dneska jsme předváděli sedmdesát minut dobrý fotbal. Byli jsme lepším týmem a bylo jen otázkou, kolik dáme soupeři branek. Ale naše produktivita byla opět špatná. Několikrát jsme šli do brejku, vytvořili jsme si velké množství přečíslení, stoprocentních šancí, ale dali jsme do poločasu jen čtyři branky a přetahovali se o vedení. Ve druhém poločase už jsme nebyli tak dominantní a dovolili soupeři dát kontaktní branku. V poslední dvacetiminutovce nám pak došly síly a soupeř nás zaslouženě potrestal, protože na rozdíl od nás, on své šance dal. Dneska se mi to hodnotí opravdu špatně. Utkání jsme měli skvěle rozehrané, ale nedokázali jsme ho rozhodnout a za to jsme byli potrestáni. Byla to pro nás krutá lekce z produktivity," konstatoval Petr Samek.

Branky: 11. a 30. Sochor, 35. Sobotka, 43. Pačes – 12. Paclík, 17. Bulíř, 49. Kohoutek, 82. Kalina, 88. Sporiš. Poločas: 4:2
Liblice: Hanuš – F. Řípa (46. Rozumný), Sobotka, Fott, Kovačka – Rohn, Pop, Bázlík (61. Hybner), Pačes – Hrstka, Sochor.