„Výkon našeho týmu ve Varnsdorfu se nedá hodnotit za celé utkání. Byl to zápas dvou z naší strany naprosto odlišných poločasů," uvedl trenér Vladimír Zeman.

„Na omluvu nevýrazného a ospalého výkonu hráčů v prvním poločase se dá říct, že se podepsala velmi dlouhá cesta autobusem, kdy v něm po různých peripetiích strávili tři hodiny. I tak se snažili odolávat tlaku soupeře, který měl během první půle nejméně tři tutovky, které buď spálil nebo je někdy i se štěstím likvidoval náš gólman. Přesto jsme pět minut před půlí dostali branku na 1:0," podotkl Zeman.

Po změně stran však přišel zlepšený výkon, který přinesl i kýžené ovoce.

„Do druhého poločasu chlapci nastupovali s vědomím, že už nejedou autobusem, ale na zápase, ve kterém prohrávají a je potřeba s tím něco udělat. Od první minuty se obraz hry otočil, ovládli jsme střed pole, byli jsme lepším a bojovnějším týmem. Brankové příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat. Hned první zužitkoval Prokůpek a srovnal na 1:1. Náš tlak ještě více zesílil a po čtvrt hodině hry krásnou střelou překonal brankáře Pánek. Ani po této brance náš tlak nepolevil a tak sedm minut před koncem individuálním průnikem obranou soupeře upravil Nývlt konečné skóre na 3 :1. Po zápase si opět chlapci zakřičeli svůj pokřik," dodal Zeman.

Další utkání hraje Kolín 
v sobotu. Na domácím hřišti hostí od 13 hodin čtvrtý Trutnov.

Branky: Prokůpek, Pánek, Nývlt. Poločas: 1:0.
Sestava: Krob – Vacka, Prokůpek, Pokorný, Suchý – Bím, Vlášek, Pánek, Machurka – Zelenka, Nývlt. Střídali: Pelikán, Duba, Šindelář.