„Vzhledem k tomu, že jsme se neznali, tak začal zápas opatrně. V desáté minutě si srazil nešťastně centr hlavou do vlastní branky Kryštof  a my prohrávali. Pak jsme se ale rozjeli k nejlepšímu výkonu
v tomto roce," uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

„Zvláště z naší pravé strany po ose Moravec – Vobořil – Brabec přicházela jedna šance za druhou. Do přestávky jsme nastříleli Müllerem a dvakrát Brabcem tři branky a otočili výsledek. Po přestávce  jsme  pokračovali ve stejném duchu, soupeře naprosto přehráli a dvěma brankami Šťastného a jedné Moravce a Šusty zvýšili na 7:1. Soupeř v závěru ze standardky jen korigoval.
V poslední minutě Polná neproměnila penaltu. Trenér Andrlík tak byl poprvé letos mírně spokojený," dodal
s úsměvem Jan Křen.

Další zápas sehraje Český Brod v sobotu. V rámci zimního turnaje na pražském Meteoru se od 9 hodin utká se Spartou Praha B.

Branky: Brabec 2, Šťastný 2, Müller, Moravec, Šusta. Poločas: 3:1.
Český Brod: Gabriel – Petřivý, Balík, Kozák, Kryštof – Moravec, Walter, Mlejnek, Müller – Brabec,Vobořil. Střídali: Sova, Tománek, Šťastný, Marčík, Šusta, Wulkán.