„Přijel k nám kvalitní soupeř, který měl ve svém středu zkušené hráče a velmi kvalitní mladíky. Podle mého to bylo celkem slušné utkání," řekl trenér Býchor Marek Chvalovský.

„První půle byla z naší strany dobrá. Měli jsme asi čtyři příležitosti, ale dali jsme bohužel jenom jednu branku. Domácí měli jednu. Myslím si, že kdybychom dali na dva nula, tak by se to zlomilo v náš prospěch," uvedl trenér Českého Brodu B Zdeněk Šmejkal mladší.

Favorit se prosadil jako první, když se trefil Šťastný. Býchory na začátku druhé půle díky pohotové střele Chlumského vyrovnaly. Zanedlouho je po přihrávce Adama Vyhnánka poslal do vedení nepolapitelný Teplý. Domácí ale nadějné vedení neudrželi. V závěru se po pasu od Hubáčka podruhé trefil Šťastný.

„Podařilo se nám otočit nepříznivý výsledek z první půle, bohužel jsme ho neudrželi a dostali vyrovnávací gól, kdy jsme udělali na vápně chybu a soupeř ji potrestal. Naštěstí jsme zvládli penaltový rozstřel a připsali druhý bod, který nás ještě drží ve hře," oddechl si Chvalovský.

„Druhý poločas byl z naší strany hrozný. Je to takový náš kolorit, že na jaře po přestávce odpadneme. Je pravda, že se domácí zlepšili. Vyrovnali hezkým gólem a po naší chybě se dostali dokonce do vedení. Zaplaťpánbůh jsme po hezkém pasu a střele Šťastného vyrovnali. Asi to byla spravedlivá remíza. Poprvé v sezoně jsme kopali penalty, které jsme bohužel nezvládli," posteskl si Šmejkal.

Branky: 49. Chlumský, 72. Teplý – 28. a 83. Šťastný. Poločas: 0:1.
Býchory: Berger – Funda (50. Koubek), Teplý, P. Kedršt, Škopek (26. Pošík) – J. Vyhnánek, Chlumský, M. Kedršt, A. Vyhnánek – Zach, Klimeš.
Český Brod B: Moravec – Miňovský, Marek, Mrázek (69. Moško), Mišák – Musílek (54. Gajdasz), Hubáček, Pikner (55. Černý) – Skořepa – Hanzl, Šťastný.