Jakých změn doznal váš kádr během zimní přestávky?

Pohyb v kádru nebyl žádný, přestože bychom na některých postech chtěli posílit. Ovšem nic konkrétního zatím nemáme. Pro nás je důležité, že nikdo neodešel, a aby se současným hráčům vyhýbala zranění.

Takže kádr nikdo neopustil?

Nikdo.

Kdy jste začali s tréninkovými dávkami a kde trénujete?

S přípravou jsme začali v první polovině ledna. Trénujeme v domácích podmínkách, většinou na malém hřišti s umělou trávou.

Naplánoval jste mužstvu také soustředění?

Soustředění proběhlo, byl to takový třídeňák v Brandýse nad Labem, během kterého jsme si stihli zatrénovat, odehrát jedno přípravné utkání a taky zbyl čas na utužování kolektivu.

Co je hlavní náplní celé přípravy? Na co se nejvíce zaměřujete?

Od začátku se snažím kluky přesvědčit, aby nebyli líní a sami se udržovali v kondici. V tréninku jsme se ze začátku více zaměřovali na fyzickou přípravu, tu teď kombinujeme s různým herním cvičením. Díky umělce můžeme trénovat s míčem a zahrát si alespoň malý fotbal.

Kolik jste naplánoval přípravných střetnutí?

Naplánoval jsem celkem čtyři zápasy, jeden jsme odehráli na soustředění s Labským Kostelcem. Dalšími soupeři jsou Štítarský SK, Benátky B a v generálce nás prověří Zásmuky.

Co hlavně sledujete v přípravných zápasech vzhledem k síle a kvalitě soupeřů?

Očekávám spíše vyrovnaná utkání, příprava bývá z různých důvodů jiná než ostré zápasy. Mě zajímají především individuální výkony našich hráčů a celková připravenost týmu.