FK Kolín – Mladá Boleslav 3:6

„V utkání se projevila kvalita kádru Mladé Boleslavi. Jejich hráči nás přehrávali v práci s míčem. Naše kluky musím ale pochválit, že s takovým soupeřem drželi krok až do 45. minuty. Poté jsme obdrželi branku na 2:3 a náš tým začal psychicky odpadat. Hráči Boleslavi toho dokázali využít a upravili stav na 2:6. Naši ještě stihli v posledních minutách snížit skóre na konečných 3:6," uvedl vedoucí mužstva U15 Luděk Špaček.

Branky: Vejr 2, Kopáček. Poločas: 1:2.
Sestava: Nečas – Procházka (Novák), Vondráček (Píša),     Hartig,  Jirsa (Franc) – Vejr, Kopáček, Jirků, Hranca – Souček, Stánok.

FK Kolín – Mladá Boleslav 0:6

„Těžko se dá hodnotit první poločas, ve kterém jsme obdrželi šest branek. Hráči si dělali na hřišti co chtěli. Jako bychom si před zápasem nic neříkali. Tento poločas mi připomínal boxerské utkání a kdybych měl po ruce ručník, tak ho hodím do ringu. V poločasové přestávce jsem použil velmi důrazných výrazů, provedl trojnásobné střídání a přeskupení všech řad. Hráčům jsem opět připomenul, co od nich požaduji a jestli chtějí ve fotbale něco dokázat, je třeba plnit to, co se od nich požaduje, jinak si mohou chodit hrát někam na louku. Asi to zabralo a v druhém poločase jsme byli rovnocenným soupeřem a dokonce jsme měli i příležitosti ke zkorigování výsledku. Šance jsme bohužel nevyužili. Ve druhé půlce bych chtěl především pochválit nově sestavenou stoperskou dvojici Rosendorf, Salva a ve středu hřiště za poctivě odvedený výkon Pepu Nekolného. Pevně věřím, že výkon z druhého poločasu budou hráči předvádět i v dalších zápasech," uvedl trenér kategorie U14 Radek Pařez.

„Hráči této věkové kategorie hrající první žákovskou ligu by měli již k fotbalu přistupovat trochu zodpovědněji a ne jenom tak, že si zahrají a pobaví se spoluhráči. Chce se mi věřit, že již takovýto výpadek, jaký předvedli v prvním poločase tohoto utkání, se nebude opakovat a že si z něho vezmou ponaučení. Napravit to mohou již příští týden, kdy zajíždíme do Nového Bydžova," dodal nazlobený kouč.

Sestava: Křížek (36. Černý) – Kuchař (36. Matějka), M. Novák (36. O. Novák), Exner, Bukač – Mužík, Nekolný, Salva, Korbelář (65. Klička) – Hobík (56. Havrda), Rosendorf. Poločas: 0:6.