Liblice - Miřetice 1:4

„K tomuto zápasu těžko něco říkat. V první půli jako kdyby nás paralyzovalo vedro v kombinaci s vůní prasete, které se peklo na večer a soupeř ač taky nepředváděl bůhví jaký výkon, tak si v první půli vypracoval tříbrankový náskok. Byly to tři góly ze tří střel, kdy vždy skórující hráč dostal spoustu prostoru, ale také nutno říct, že první dvě branky byly výstavní a že se takto asi zase dlouho nestrefí. My bohužel v první půli tolik štěstí neměli a při jediné vážnější střele na bránu se vyznamenal hostující gólman a vytáhl ji se štěstím na tyč," uvedl vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

„V druhé půli se Miřetice zatáhly a hlídaly si svůj pohodlný náskok, který jsme jim pomohli sami navýšit, když jsme hostujícímu útočníkovi namazali do brejku. My se snažili skóre alespoň zkorigovat, ale prosadili jsme se jen jednou, když po centru zavěsil hlavou Sobotka. Ve zbytku zápasu těch pár šancí na obou stranách zůstalo nevyužito, když se buď vyznamenali gólmani nebo střelci vůbec netrefili bránu. Dnes to nebyl žádný nádherný fotbal a zvítězil tým, který udělal méně chyb při bránění a měl větší štěstí v koncovce," dodal Jiří Pospíchal.

Branky: 68. Sobotka – 6. Zajíc, 27. J. Kamarýt, 34. a 52. Filip. Rozhodčí: Michal. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Poločas: 0:3.
Liblice: Hanuš – Vávra, Šmejkal, Vondrášek (46. J. Nouzák), F. Řípa (53. M. Řípa) – Pačes (75. Fott), Pop, Nekolný (57. Vlk), Dušek (55. Líbal) – Sobotka, Hrstka.