Tuchoraz – Ostrá 2:7

„Tvrdě na na nás dolehla absence tří opor na klíčových postech. Již minule jsme hráli v oslabené sestavě, tentokrát už jsme na to tvrdě doplatili. Za stavu 0:0 jsme neproměnili dvě gólové šance, hosté byli naopak ve 13. a 14.minutě úspěšní. Potom přišla první penalta, následovala naše chyba a za stavu 0:4 bylo rozhodnuto. Po přestávce to vypadalo, že Ostrá trochu polevila a v prvních dvaceti minutách jsme dali obě naše branky. Byla i šance na 3:5, jenže Rozumný nedal a ke slovu se znovu z penalty dostala Ostrá. V utkání s tak kvalitním soupeřem, jakým dnes byla Ostrá a její vítězství je naprosto zasloužené, nám prostě ti hráči opravdu scházeli. Doufám, že se marodi uzdraví a na další zápasy již budeme kompletní jako v prvních kolech," předpokládá obrat tuchorazský trenér David Tichý.

Branky: Rozumný, Pazderec – Puk 2, Lesyk 2, Dozorec 2 (obě z PK), P. Moudrý. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:5.

Tuchoraz: Macho – Blecha (28. Vosecký), Trnka (76. Kadeřábek), J. Černý, M. Šulc – Franek, P. Šulc, T. Černý, Bylina – Pazderec, Rozumný.