Hattrick nasázel sedmadvacetiletý fotbalista během pouhých sedmnácti minut. To se nestává každý den. „Bylo to opravdu rychlé, sám jsem tomu nevěřil. Byly to tři výborné přihrávky za obranu od kluků. Na mě pak už jen bylo, abych míč dostal do brány a to se díky bohu podařilo,“ smál se šťastný střelec rychlého hattricku a celkově pěti tref v zápase.

close Fotbalista Tomáš Beran (vpředu) info Zdroj: Deník/Vladimír Malinovský zoom_in Fotbalista Tomáš Beran (vpředu) Kdy se mu něco podobného podařilo naposledy? „Bohužel ještě nikdy. Toto bylo poprvé,“ vypálil pohotově Beran, který sklidil pochopitelně pochvalu od spoluhráčů i realizačního týmu. „Po zápase mi pogratulovali a večer jsme to společně řádně oslavili,“ podotkl muž, který má rád kromě fotbalu také cyklistiku.

Toho také rozhodně nemine přispět nějakým finančním obnosem do hráčské kasy. „Náš pokladník už mi to počítá. A díky tomuto článku to budu mít ještě dražší,“ zasmál se fotbalista Nových Dvorů, který si pochutná na vepřových žebrech a pivku.

S fotbalem začínal v Záboří nad Labem, kde nyní bydlí, jako mládežník působil v dnes již neexistujícím AFK Kolín a také Jestřabí Lhotě. „Ve všech těchto týmech jsem ještě působil jako brankář. Vzpomínky mám dobré na všechny tyto štace a kdo ví, kdyby to s AFK nedopadlo tak, jak to dopadlo, třeba bych chytal doposud,“ uvedl sedmadvacetiletý borec.

Za zmínku stojí fakt, že bydlí v Záboří, ale fotbal hraje v Nových Dvorech, které hrají stejnou soutěž. „V Záboří bydlím od roku 2022. V Nových Dvorech jsem, pokud si dobře vybavuji, od roku 2018, tudíž již nějaký ten pátek tam s tou partou lidí jsem. Mám tu spousty kamarádů již ze základní školy. Celkově je tu výborná parta lidí, se kterými trávím čas i mimo fotbalové hřiště a to je přesně ten důvod, proč hraji v Nových Dvorech,“ vysvětlil okolnosti autor pěti víkendových zásahů do sítě Sedlece.

Hrál už s řadou fotbalistů a kamarádů a vybrat jednoho, s kým si nejvíce rozumí, bylo složité. Nakonec přece jen jednu osobu našel. „Rozumím si se všemi kluky, kteří za nás hrají jak na hřišti, tak mimo něj. Nicméně pokud bych měl vybrat jednoho, tak je to Jan Veselý. S Honzou pocházíme ze stejné vesnice, společně jsme začínali v Záboří a šli společně i do AFK. Poté se naše fotbalové cesty rozdělily a od roku 2018 zase společně hrajeme za Nové Dvory,“ dodal Tomáš Beran.


Načítám tabulku ...