Ze svého vítězného gólu měl pochopitelně obrovskou radost. „Byl to skvělý pocit. Byl jsem rád, že mi to tam po dlouhé době spadlo. Velká euforie, emoce, radost celého týmu. Všichni okolo mě měli velkou radost, spoluhráči na mě naskákali,“ vyznal se ze svých pocitů jednadvacetiletý fotbalista Lukáš Plucha. Speciální pochvaly po zápase v kabině nebylo třeba. „To pro mě bylo víc než nějaká slova po zápase. Prostě jsme měli radost z výhry,“ těšilo mladého hráče divizního mužstva.

close Fotbalista Lukáš Plucha info Zdroj: archiv L. Pluchy zoom_in Fotbalista Lukáš Plucha Vše bylo umocněno tím, že šel do hry jako střídající. Vítězná branka je vždy vidět více než jiné. „Dostal jsem šanci a tu jsem chytil. Měl jsem z toho radost,“ podotkl student vysoké školy a finanční poradce.

Českobrodský fotbalista je odchovancem Viktorie Žižkov, v dorostu se přesunul do Mladé Boleslavi, kde strávil několik sezon a dotáhl to až do třetiligové rezervy. „Na Žižkově jsem byl do sedmnácti let. Pak jsem šel do Boleslavi, jenže s béčkem jsme trénovali dopoledne a to jsem kvůli škole nestíhal. Proti jsem odešel do divizních Horek a pak do Brandýsa. No a nyní jsem v Českém Brodě. Nejlepší léta byla v Mladé Boleslavi, kde se nám v celostátní lize dorostu dařilo, jenže dobře rozjetou sezonu ukončil covid,“ uvedl fanoušek Manchesteru City a pražské Slavie.

V kádru divizního Brodu patří mezi mladší hráče, kabinu vedou podle jeho slov především ti starší a o mnoho zkušenější. „Kromě trenéra mají hlavní slovo borci jako Fikejz, Carda nebo Kejha. To jsou ti hlavní lídři kabiny,“ řekl žižkovský odchovanec a milovník golfu a tenisu, který přišel do Brodu před tímto ročníkem.

Jeho nejvěrnějšími fanoušky jsou pochopitelně členové rodiny. „Nejvíce mi fandí máma, táta, babička a brácha. Nejvíce to prožívají rodiče a ti také měli radost, že jsem se trefil, že mi to tam konečně spadlo,“ usmíval se jednadvacetiletý fotbalista Lukáš Plucha.


Načítám tabulku ...