Zápas čtvrté třídy rozjel Daniel Siruček ve velkém stylu. Zkraje dal hattrick za pouhých osm minut. Ve druhém poločase zkompletoval další hattrick a nakonec z toho bylo neuvěřitelných sedm gólů.

„To jsem v mistrovském zápase nikdy nedal. Možná za mladší žáky,“ usmál se hráč plaňanské rezervy. „Je pravda, že tohle se tak často nestává, bylo to výjimečné. Po třech gólech jsem si říkal, kolik jich dám. Ale trochu mě trápí fyzička, dlouho jsem nehrál. Fotbal mě ale baví, je to moje srdcovka,“ pokračoval kanonýr, jehož bude jeho gólový počin rozhodně něco stát. „Bude to drahé,“ zasmál se Siruček. „Za hattrick máme vypsanou flašku, takže budu muset dát dvě. A pijeme Morgana,“ přidal.

Od spoluhráčů si vyslechl slova chvály. „Kluky, kteří mě znají dlouho, to ani nepřekvapilo. Dělali si srandu, že si z toho dělám srandu já. Říkali jsme si, kolik jich (gólů) nakonec bude. Jestli to bude jako proti Radimi v přípravě, kdy jsem jich dal také sedm. Takže za sezonu bych mohl dát padesát gólů,“ věří si čtyřiadvacetiletý fotbalista.

Přestože góly dávat umí, což bylo v prvním kole nové sezony patrné, za plaňanský A tým hrající krajskou I.B třídu nenastupuje. „Hrál jsem tam dříve, ale nějak jsme si nesedli s trenérem. Takže chodím za béčko, kde je super parta a je to takové na pohodu. Časem bych se možná chtěl posunout někam jinam, ale na druhou stranu to mám za barákem,“ uvedl fanoušek pražské Slavie.

Ten v poslední době putoval na trase Plaňany – Vyšehrad. „Z Plaňan jsem šel do Vyšehradu a pak zase zpátky. V Praze jsem nestíhal tréninky, což nemělo pro nikoho smysl,“ podotkl influencer, který má za sebou také dva zápasy MMA. „V kleci jsem bojoval dvakrát. Je to dobré na fyzičku i pro fotbal. Mám jednu výhru a jednu prohru. A v lednu mě čeká další zápas,“ dodal Daniel Siruček.


Načítám tabulku ...