Pro OFS Kolín se jedná o historicky první vítězství v této kategorii v rámci Čech.

Finálový turnaj se konal v areálu SK Motorlet Praha za účasti výběrů Prahy, Plzně, Chomutova, Chebu, Semil, Prachatic a vítězného Kolína, který s bilancí čtyři výhry a dvě remízy zcela suverénně ovládl celý turnaj. Ondřej Fejfar byl navíc vyhlášený nejlepším brankářem.

„Již samotný postup do Prahy byl pro nás velkým úspěchem. Poctivou a kvalitní hrou a dodržováním taktických pokynů trenérů jsme si došli až pro vítězný pohár. Kluci si turnaj, který byl perfektně zorganizovaný fotbalovou asociací, nesmírně užili a určitě nechceme být na celostátním finále jen do počtu a doufáme, že nám opět nějaká ta medaile cinkne," komentoval úspěšné tažení kolínských borců předseda komise mládeže OFS Kolín Vít Melichar.

Sestava: Fejfar Ondřej (nejlepší brankář turnaje), Vrba David, Kozák Vojtěch, Šimák Martin, Pena Štěpán, Fojtů Pavel, Černý Jan, Částka Matůš, Blecha Filip, Soukup Marek, Pluhař Ondřej, Ernyger Ondřej, Jahoda Ondřej, Novák Adam. Realizační tým: Zdeněk Novák, Stanislav Lindauer a Vít Melichar.