Velký Osek – Břežany II 5:4

„Utkání bylo divácky velice atraktivní a plné zvratů. Už ve 26. minutě to bylo 3:3. Šance byly na obou stranách. I v kombinované sestavě jsme zápas proti prvnímu týmu tabulky zvládli. Ve druhém poločase rozhodli naši dorostenci. Doufám, že budeme nadále pokračovat v těchto výkonech. Zápas výborně řídil rozhodčí Vala," uvedl vedoucí mužstva Velkého Oseka Petr Špaček.

„Pro diváka zápas jako hrom. Devět branek se jen tak nevidí. My jsme si zápas prohráli sami, mužstvo podalo nejslabší výkon v celém ročníku. Domácí praktikovali nakopávané míče a s tím se naši hráči nedokázali vypořádat. Všemu tomu ještě napomáhal terén, který byl hrozně hrbolatý, což naší kombinační hře nesvědčí," konstatoval vedoucí Břežan Vladislav Pikner.

Branky: 2. a 26. Koubek, 14. D. Adamec, 48. Pfeifer, 88. Koška ml. –  1. Volf, 19. Musílek, 20. Svoboda, 60. Mišák z PK. Rozhodčí: Vala. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 3:3.
Velký Osek: Duršpek – J. Adamec, Polák, Velechovský, Bezucha (76. M. Černý) – Lambert, D. Adamec, Sixta, Kvasnička – Koubek (90. L. Durdil), Pfeifer (52. Koška ml.).
Břežany II: R. Pikner – Trejbal (82. Štolc), Beutel, Svoboda, Valenta – Karban, Mišák, Volf, Moško (55. Jansta) – Milner, Musílek.

Bečváry – Jestřabí Lhota 0:4

„Odehráli jsem špatný zápas. Především první poločas, kdy jsme inkasovali čtyři branky. Bohužel se projevila absence několika hráčů základní sestavy, kterou jsme nedokázali nahradit. Jestřabí Lhota má velmi dobrý tým, myslím, že v současné době asi nejlepší. Vyhrála naprosto zaslouženě. Náš výkon nemá více cenu hodnotit, výsledek hovoří za vše," konstatoval trenér Bečvár Josef Kuba.

„Do Bečvár jsme jeli s vědomím, že jedeme k jednomu 
z nejkvalitnějších a dobře trénovanému týmu soutěže. Chtěli jsme se prezentovat vysokým napadáním rozehrávky soupeře, důslednou obranou a rychlými protiútoky. Věděli jsme, že nesmíme dát domácím prostor pro jejich rozehrávku, zahustit prostor a zkrátit hřiště. To jsme v prvním poločase splnili na jedničku. Napadali jsme domácí rozehrávku, výborně bránili klíčové hráče. Domácí jsme přehrávali rychlou a přesnou kombinací ve středu hřiště a chodili do rychlých protiútoků. První poločas byla naše hra tak, jak si představujeme. Naše obrana nepustila domácí vůbec k ničemu, hra dozadu je prozatím naší silnou stránkou, na které můžeme stavět. Tentokrát nám vycházely rychlé protiútoky, které jsme výborně zakončovali," potěšilo jednoho z trenérů Jestřabí Lhoty Petra Kureše.

„První gól jsme dali po rohu, při druhém Kureš našel výbornou přihrávkou Rýdla, který šel od půlící čáry sám na gólmana a s velkým přehledem zakončil. Další branky padly po našich vypracovaných akcích. Je to o to cennější, že to nebyly žádné náhodné akce, ale dobrá kombinace a přehled našich hráčů. Ve druhém poločase měli domácí optickou převahu, ale žádnou vyloženou šanci. Naši hráči hráli asi s vědomím náskoku. Přesto jsme měli ještě asi tři šance, které měly skončit brankou. Dnes nemohu někoho jmenovitě pochválit, protože bych ublížil ostatním hráčům. Dnes zahráli výborně všichni, kteří nastoupili, 
o to je to cennější, že jsme zahráli jako mužstvo. Ještě se musím zmínit o rozhodčím Uhrovi z Uhlířských Janovic, pískal výborně, a to ne proto, že jsme vyhráli. Pod takovým rozhodčím je radost hrát," dodal Kureš.

Branky: 4. a 28. Krupka, 19. a 43. Rýdl. Rozhodčí: Uher. ŽK: 3:2. Diváci: 30. Poločas: 0:4.
Bečváry: Zavřel – J. Kuba, Uher, Slezák, T. Kubásek –   Jahoda, J. Holub, O. Holub, P. Kuba – Sikáček, L. Kubásek (56. V. Holub).
Jestřabí Lhota: Málek – Hájek, Skalický, Klička, Jelínek – Hron (70. Martikán), Krajíček, Kureš, Mojžíš – Krupka (60. Chaloupecký), Rýdl (75. Svoboda).

Radim B – Konárovice 0:4

„Opět nás potrestaly naše vlastní chyby a žalostná úspěšnost při zakončení. Konárovice byly rozhodně týmem, se kterým se dalo hrát, ale ani zlepšený výkon ve druhém poločase nestačil a nejen, že jsme tříbrankovou ztrátu nesnížili, ale po další chybě jsme inkasovali čtvrtý gól a bylo po zápase," řekl po utkání kapitán Radimi B Roman Procházka.

Branky: 17. Havlíček, 28. a  76. R. Pokorný,41. R. Černík z PK. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 0:3.
Radim B: Urik – Procházka, Mašín, Vaníček (46. Šafránek), Hrabal – Havlík, Synek, M. Ružinský (46. Machata), T. Ružinský (46. Dejl) –  Schnurpfeil, Čábelka.
Konárovice: Svoboda – Brunclík (45. R. Zmátlo), R. Černík, Kahoun – Kopecký, Jandák, Havlíček, Sojka – Žídek, M. Černík, R. Pokorný.

Tři Dvory – Červené Pečky B 2:0

„Do utkání jsme vstoupili 
s jasným cílem vyhrát, a to se nám podařilo. Už v osmé minutě Pepa Malý přešel důrazně po pravé straně a dělovkou k levé tyči vyzkoušel reflex pečeckého brankáře, který balon jen vyrazil a Pokorný měl lehkou práci balon uklidit do prázdné kasy. Útočné trio nedalo vydechnout soupeřově obraně ani na chvíli a ve 28. minutě po ose Plachý, Pepa Malý opět Pokorný rozvlnil sít soupeře. Pokorný šel ještě 
v závěru sám na brankáře, přeloboval ho, ale míč skončil na břevně.Tímto chci samozřejmě pochválit celé mužstvo, které podalo sympatický výkon," uvedl trenér Třech Dvorů Vladimír Novák.

„Úvod utkání byl z obou stran opatrný. Soupeř využil první slibnou příležitost ke skórování. Ve snaze o vyrovnání jsme lépe kombinovali a domácí několikrát přečíslili. Žádnou z vytvořených šancí jsme bohužel nedotáhli do gólového efektu. Následně skórovali domácí. Po změně stran jsme již nenašli odpověď na dvoubrankové manko a soupeř si náskok udržel," konstatoval trenér Červených Peček B Martin Meszároš.

Branky: 8. a 28. Pokorný. Rozhodčí: Baroch. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0.
Tři Dvory: Řehák – Jan Malý, Dohanič, Doležal – Stojko, Stempák, Bašista, Kubera (8. Landa, 55. Kváča) – Pokorný (80. Kukal), Josef Malý, Plachý.
Červené Pečky B: Hradílek – Jelínek,  Pokorný, Podnecký, Král – Kubelka, Bulíř, Vlasák (60. Převrátil), Rauch (65. Krátký) – Svoboda (55. Koubský), Hervert.

Libodřice – Liblice 1:1

„Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme hosty k ničemu nepustili a hru měli pod kontrolou. Jenom škoda, že jsme nepřidali další branky. Druhý poločas pro změnu opanovali hosté. 
Z ohledem na vývoj utkání musíme být s bodem spokojeni," řekl trenér Libodřic Jiří Borecký.

„Do utkání jsme nevstoupili dobře a pokračovali v nemastném neslaném výkonu 
z minulého týdne. Domácí nás za to dokázali potrestat v 11. minutě, kdy jsme po rohu nedokázali dostat míč do bezpečí a místo toho pustili soupeře 
k několika dorážkám, ze kterých dokázali domácí nakonec uklidit míč do naší sítě. První půle se jinak převážně odehrávala ve středu pole 
s minimem šancí. Po lehké přestávkové bouři v kabině jsme do druhé půle vstoupili aktivněji a naše snaha vyústila ve vyrovnávací gól. Poté jsme se již konečně probudili ze zimního spánku a převzali aktivitu a předvedli i pár pěkných fotbalových akcí. Bohužel se nám již nepovedla předvést žádná gólová akce a v posledních vteřinách utkání se nám to málem vymstilo, když domácí útočník postupoval sám na našeho gólmana, který ale předvedl excelentní zákrok a udržel remízu. Ve druhé půli jsme předvedli již zlepšený výkon, i když do ideálu to má stále daleko, ale alespoň máme na čem stavět," uvedl vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

Branky: 11. Novotný –  54. Nekola. Rozhodčí: Netáhlík. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.
Libodřice: Maxian –  F. Šafránek, Müller, Šrámek, Medlen (46. M. Šafránek) – Heverle, Pěkný, Novotný, Pohanka (75. Mlázovský) – Košík, Sova.
Liblice: Lanč – Fott, Šmejkal, Vondrášek (36. F. Řípa), Vávra – Pačes (70. Kovačka), Sedláček (83. J. Nouzák), Vlk, Sobotka – Hrstka, Nekola.

Týnec nad Labem – AFK Pečky 0:5

„V tomto zápase bohužel nemohl nastoupit náš gólman, takže jsme ho museli nahradit obráncem. I tak jsme první poločas začali aktivně, ale přibrzdil nás přísně odpískaný pokutový kop a následně slepený gól hostů. Na začátku druhé části jsme si vytvořili gólové šance, soupeře přehrávali, ale bez efektu. Hosté si počkali na svoji šanci a třetí brankou v podstatě rozhodli zápas," hlesl kapitán Týnce nad Labem Jiří Sýkora.

„Z utkání jsem měl trochu obavy, hlavně z terénu. Ale musím říct, že pořadatelé udělali maximum. Také jsem se obával soupeře, protože ten byl v tabulce poslední," podotkl trenér Peček František Hovorka. „Zápas jsme začali aktivně a v desáté minutě po střele na bránu hráč soupeře zahrál rukou a my proměnili penaltu. V tlaku jsme pokračovali a Konůpek pěknou střelou zvýšil na dva nula. Po změně stran soupeř přidal a dostával se do zakončení, ale pálil mimo. A tak v závěru přišel z naší strany trest. Po pěkné akci, na jejímž konci byl Růžička ml., jsme domácí definitivně domácí zlomili. 
V 87. minutě se Honza Hovorka vysunul ze stopera a nejhezčím gólem v utkání upravil na 0:4. Hráli jsme až do konce, a to přineslo další ovoce. Po pěkné hlavičce se k míči dostal Roman Hovorka, který uzavřel skóre. Klukům patří poděkování za bojovnost, hlavně s terénem," dodal Hovorka.

Branky: 10. z PK a 87. J. Hovorka, 17. Konůpek, 83. Růžička ml., 90. R. Hovorka. Rozhodčí: Pluhař. ŽK: 3:0. Diváci: 75. Poločas: 0:2.
Týnec: Stolarik – Mlika, Sýkora, Kovanda, Čopjak – Váša, Grůbr (70. Homba), Lambev – Žiga, Novotný (65. Radouš), Kučera.
AFK Pečky: Cihlář – Železný, Kysel, J. Hovorka, Ontl (46. Růžička ml.) – Konůpek(81. Chrastný), Modrovič, Mužík, Zelenka – Růžička st. (46. R. Hovorka), T. Hovorka.

Kouřim – FK Kolín B 4:0

„V prvním jarním domácím zápase jsme chtěli udržet nejen letošní neporazitelnost, ale také získat další nutné body pro zlepšení našeho postavení v tabulce. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a už v 6. minutě šli do vedení. Především v prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem, což jsme také potvrdili střelecky. Ve druhé půli jsme sice polevili, ale hostům jsme žádné možnosti ke snížení neumožnili. 
V závěru zápasu jsme ještě odmítli proměnění několik šancí a dokonce pokutového kopu," konstatoval trenér Kouřimi Michal Škopek.

„V prvním poločase byli domácí lepším týmem, nám se nedařila kombinace a dělali jsme velké chyby v defenzivě. Ve druhém poločase jsme přidali na důrazu a bojovnosti, měli několik šancí, ale gól se nám opět nepodařilo vstřelit," smutnil trenér kolínské rezervy Vít Mádle.

Branky: 6. a 27. Müller, 19. Královský, 66. Snížek.  ŽK: 1:5. Diváci: 100. Poločas: 3:0.
Kouřim: L. Havránek – Svoboda, Škopek, M. Havránek, Novák – Světnička (69. Keltner), Snížek, Královský, Janeček (76. Burian) – Müller, Velčovský (55. Novotný).
FK Kolín B: Hanuš – Roth, Noll (46. Heller), Lapšanský, Tichý – Richtár, Kesner, Mikeš, Wiedermann – Horálek, Urban.