Kolín - Bohemians 1905  0:3

Domácí se střelecky neprosadili. Ba co víc, třikrát inkasovali. „Myslím, si, že první poločas byl vyrovnaný, Bohemka byla lepší na balonu, my jsme se soustředili na defenzivu a brejkové situace. U hostů byl vidět styl kouče Pivarníka – výborná kombinace, síla na balonu," uvedl po zápase trenér poražených Jaroslav Veselý.

Kolín dostal branku těsně  před poločasem, definitivně ho zlomil gól po obrovské chybě gólmana Pechatého, kterého překvapil ne příliš prudký pokus z dálky. To by položilo i silnější týmy. „Přišla naše tradiční nepozornost těsně před poločasem. Přesto všechno bylo utkání  otevřené, ale zhatil ho – nevím, chci se podívat na video – hodně laciný gól po střele. Potom už Bohemka utkání kontrolovala a samozřejmě vyhrála zaslouženě," uznal kolínský kormidelník.

Nebýt toho, mohli domácí soupeře pozlobit mnohem víc. Ale za stavu nula dva už to bylo hodně těžké. Navíc hosté  přidali třetí zásah. „Mě mrzí, že jsme divákům vzali atraktivnější průběh. Za stavu dva nula je těžké Bohemce vzdorovat, o tom se přesvědčila i jiná mužstva v lize," dodal trenér Veselý.

Největší šance domácího mužstva přišla až tři minuty před koncem řádné hrací doby. Střídající Mujagič šel sám na gólmana, ale Švenger jeho zakončení vystihl a nohama vyrazil do bezpečí.

Dvakrát se mezi střelce zapsal útočník klokanů Ivan Lietava, který byl blízko hattricku. Na konci zápasu ale bránu zblízka přestřelil.

Branky: 41. a 61. Lietava, 57. Rada. Rozhodčí: Franěk. ŽK: Jelínek, Stejskal – Bartek. Diváci: 1380. Poločas: 0:1.
FK Kolín: Pechatý – Šimkovský, Petrášek, Klimpl (46. Klapka), Čížek – Jelínek, Kabele – Bláha (80. Hanuš), Stejskal, Jukl (64. Mujagič) – Jurečka.
Bohemians 1905: Švenger – Pauschek, Cseh, Šmíd, Engelmann (73. Hubínek) – Jindříšek, Rada – Bartek, Bratanovič (55. Moravec), Mosquera (64. Šírl) – Lietava.