Program 16. kola: FC Real Vodárna – Fenerbahce Vagón (UT Kolín), FC Bašta Veltruby – Naivní FC (Hradišťko), AC Zimák – FC Vodvárkovi (Sendražice), SPA 1994 – Restaurace Na Sídlišti (odloženo), Tatra – FC Taverna (Červené Pečky), Dymokurská – Bistro Zálabí (Kořenice), FC Plavečák – Pavlíčkovi (Pašinka),

Soupisky týmů Pivní ligy

FC Real Vodárna: Lukáš Franko, Rudolf Flos, Jiří Gač, Ivo Horák, Petr Horák, Martin Jansta, Jaroslav Jech, Jan Kukal, Jan Kulhánek, Jan Macek, Radek Novotný, Jaroslav Patočka, Lukáš Sklenařík, Jiří Tyšer.

Restaurace Na Sídlišti: Michal Brejša, Karel Čubr, Jiří Fidler, Jiří Gadas, Lukáš Hrda, Karel Kárník, Zdeněk Krejčík, Libor Láník, Karel Mašín, Aleš Novotný, Martin Novotný, Tomáš Pidanič, Luděk Rajčány, Michal Skalický, Martin Šplíchal, Milan Tuláček, Michal Žiško.

AC Zimák: Pavel Beran, Martin Březina, Marek Cimpl, Bohuslav Drahovzal, Karel Hamr, Marek Hasnedl, Tomáš Hasnedl, Bela Koleszár, Michal Kozák, Tomáš Kukal, Josef Peška, Petr Pudil, Jan Růžička, Jan Sukdolák, Milan Szádovský, Karel Štengl.

SPA 1994: Zdeněk Hejduk, Jakub Holata, Josef Holub, Lukáš Kopecký, Petr Kubiš, Jan Pecha, Martin Radikovský, Michal Satrapa, Michal Slabý, Jan Šedina, Petr Šedina, Ratislav Šedina.

FC Plavečák: Zbigniew Bak, Lukáš Fedor, Tomáš Fedor, Vladimír Gabrhel, Horst Haas, Lukáš Hála, Jiří Janek, Ivo Navalaný, Jiří Nenadál, Karel Nolč, Jan Poláček, Tomáš Pražák, Lubomír Roček, Peter Roštáš, Jan Vačur, Václav Volný, Zdeněk Žiško.

FC Taverna: Martin Bendák, Štěpán Drahovzal, Marek  Dvořák, David Hasnedl, Martin Havlíček, Jakub Hrabě, Jan Huleš, Lukáš Polák II, Vladimír Polák, David Rudec, Marcel Schneider, Adam Skála, Petr Trochta, Vojtěch Vaněk, Pavel Vejborný, Petr Vokál, Radek Vrablec.

Tatra: Oldřich Beneš, Milan Černý, Roman Eder, Pavel Erben, Josef Hanousek, Ivo Hrišo, Petr Kotrč, Martin Kouďa, Jan Musil ml., Jan Musil st., David Špáta, Josef Truksa, Ondřej Vácha, Josef  Zálaba.

Fenerbahce Vagon: Tomáš Bergman, Štěpán Hron, Pavel Mokrý, Lukáš Moulis, Lukáš Pazdera, Jakub Pomichálek, František Raichl, Jiří Raichl, Josef Steinbrecher, Michal Štulla, Radek Urbach, Viktor Urbach, Daniel Vaňkát, Petr Zika.

Dymokurská: Jaroslav Bareš, Pavel Barták, Václav Bourek, Jan Brotánek, Luboš Červinka, Michal Klatka, Michal Kruml, Martin Kudláček, Tomáš Malý, David Müllner, Jaroslav Pašek, Martin Schulz, Tomáš Skřivan, Matěj Smetana, Michal Šafránek, Patrik Šafránek, Vladimír Šturm, Martin Zamazal.

Naivní FC: Vladimír Baumruk, Vladimír Beneš, Jakub Coubal, Petr Černý, Miloš Hladík, Josef Holub, David Hrodek, Martin Jansta st., Miloš Kolář, Lukáš Konývka, Jaroslav Miler, Lukáš Polák I, Václav Miler, Zdeněk Nesvorný, Tomáš Poláček, Martin Radoňský, Petr Slavík, Tomáš Urban, Ladislav Važan, Tomáš Važan.

Pavlíčkovi: Michal Beneš, Radek Dlouhý, Stanislav Douša, Aleš Dvořák, Radek Holata, Filip Husák, Petr Jebavý, Petr Koděra, Josef Procházka, Martin Růžička, Miroslav Sodoma, Tomáš Starý, Vojtěch Teslík, Martin Volšan, Karel Vrátný, Lukáš Wagenknecht.

Vodvárkovi: Miroslav Bína, Luboš Čebiš, Filip Dudáš, Milan Dudáš, Michal Heš, Radim Klouček, Jan Kopecký, Lukáš Kůrka, Jiří Novák, Michal Opočenský, Luboš Pluhař, Zdeněk Podhrázský, Viktor Prokeš, Zdeněk Suchánek, Miloš Vácha, Pavel Vokřál.

Bistro Zálabí: Pavel Adámek, Aleš Čermák, Martin Dzodzák, Martin Honc, Lukáš Kalenda, Lukáš Kořínek, Michal Kraus, Jan Novotný, Zdeněk Piontek, Jakub Rambousek, Radek Sauer, Jiří Suchánek, Peter Uličný, Ondřej Víšek, Milan Zindulka.

FC Bašta Veltruby: Zdeněk Bareš, Martin Beran, David Herzog, Otakar Herzog, Vladimír Hradecký, David Janduš, Petr Janduš, Dennis Karrenbauer, Tomáš Katrena, Pavel Kos, Jan Koudelka, Marek Loudat, Jan Michalko, Jiří Mňouček, Jiří Nekvasil, Michal Nekvasil, Jiří Syrový, Karel Špička, David Šrámek, Petr Šula, Vladimír Vinopal.

(Jiří Gač)