I proto v letní přestávce nabízíme vám, čtenářům Kolínského deníku další zajímavou anketu. Pojďte s námi zvolit nejlepší fotbalové dorostence, žáky a hráče přípravek v celém okresu Kolín!

Anketa nejen zpestří fotbalové léto v okrese, ale může pomoci i zmapovat ty nejnadanější borečky, kteří po našich pažitech běhají. A když vidíte aktuální situaci dospělých týmů, může taková mapa nadějných kluků a dívek být jedině ku prospěchu.

Soutěžit se bude ode dneška téměř dva měsíce, až do pátku 16. srpna.  Tak, abychom nejlepší mohli pěknou plaketou ocenit hned v úvodu další fotbalové sezony. Pravidla jsou jednoduchá.

Vyplňte soutěžní kupon (jméno hráče či hráčky a také jejich aktuální klub), který bude vycházet do 16. srpna každý den (pouze v tištěných novinách), a to alespoň v jednom soutěžním políčku.

Volit ale můžete samozřejmě všechny tři kategorie. Podmínkou je, aby kopal za klub v okresu Kolín, nebo odtud alespoň pocházel.

Vyplněný kupon (první vyjde ve středečním vydíní Kolínského deníku) zašlete na adresu redakce Kolínského deníku (Rubešova 61, Kolín) nebo ho přineste přímo do redakce.

Pokud nashromáždíte kuponů více najednou, můžete je poslat v dopisní obálce nebo opět doručit přímo do redakce. Není nutné posílat každý zvlášť!
Vyřazeny budou všechny nevyplněné kupony i kupony zkopírované.

Aktuální pořadí budeme přinášet na našich internetových stránkách (www.kolinsky.denik.cz).

Teď už si nezbývá přát nic jiného než aby jste se u nové ankety v létě roku 2013 dobře bavili a hlasovali pro ty nejlepší, nejšikovnější nebo třeba jen vám nejmilejší malé fotbalisty a fotbalistky.