„V utkání s předním týmem tabulky jsme se soupeři sice vyrovnali v kombinaci, ale chyběl nám důraz v koncovce a proto je výsledek takový, jaký je," povzdechl si vedoucí mužstva Petr Hejduk.

„Kluci sice bojovali, ale to dnes bylo málo. Soupeř navíc již v první minutě skóroval. Poté využil další naši chybu. A to ještě neproměnil penaltu.  Jinak musíme na tento nepodařený zápas rychle zapomenout a připravit se na nedělní duel s Kladnem," podotkl Petr Hejduk.

Kolínu patří v průběžné tabulce poslední dvanácté místo. To si může o víkendu vylepšit. V neděli hostí od 9.30 hodin na hřišti v Ratboři desáté Kladno.

Sestava: Krob – Bubla, Š. Pokorný, Hoření, Pánek – Bím, Šindelář, Vlášek, Vacka – Řehák, Duba. Střídali: Chadraba, Novotný, Suchý, Machurka.

Lepší výsledek na body nestačil

Sice uhráli lepší výsledek, na svého severočeského soupeře také nestačili. Hráči kategorie U14 prohráli s Libercem 1:5.

„Hráči této kategorie také hráli kombinační fotbal se spoustou šancí na obou stranách. V prvním poločase jsme se dokonce ujali vedení a snažili se nadále hrát a držet krok s Libercem. Soupeř ale ještě do poločasu otočil zápas. Ve druhém poločase probíhala hra ve stejném duchu jako v prvním, akorát s tím rozdílem, že jsme již bohužel neskórovali a tak jsme zaslouženě prohráli," konstatoval vedoucí mužstva Petr Hejduk.

Kolín je po dvanácti kolech na předposledním jedenáctém místě. Další zápas hraje v neděli v Ratboři, kde od 11.15 hodin hostí Kladno.

Branka: Machurka. Poločas: 1:2.

Sestava: Folop – Suchý, Machurka, Vejdělek, Dunka – Šimurda, Šín, Novotný, Koudela – Sosvor, Bukač. Střídali: Šulc, Jedlička, Moravec.