„Hokejový výsledek hovoří jasně. Tentokrát nemůžeme být s naší hrou ani trochu spokojeni. Hlavně v prvním poločase to bylo hodně špatné. Hráli jsme bez pohybu, nasazení, měli jsme velké množství ztrát, prohrávali jsme souboje a dělali jsme hrozné chyby,“ čertil se po utkání trenér Velimi Vladimír Malinovský.

Milovice třikrát vyrovnaly, pak Velim odskočila na rozdíl dvou gólů a tím rozhodla. „Branky, které jsme dostali, byly hodně laciné. Je škoda, že po dobrých výkonech předvedeme tohle. Na druhou stranu jsme zase neprohráli, dali jsme šest gólů a to by nás mělo povzbudit,“ podotkl Malinovský.

„Byl jsem spokojený s útočným fotbalem. Byl to opravdu z naší strany pěkný kombinační fotbal proti kvalitnímu soupeři. Nepředvedli jsme vůbec špatný výkon,“ lebedil si i přes porážku trenér milovického týmu Pavel Pavlíček.

„Na začátku jsme udělali individuální chyby, které byly dost nešťastné. Ale musím říct, že jsem naprosto spokojený s naší kombinační hrou. Stále se sžíváme se složením, v jakém jsme. Jestli ale budeme v soutěži pokračovat v takových výkonech, jaký jsme podali proti soupeři z vyšší soutěže, tak nemám obavy o to, abychom hráli vepředu,“ radoval se Pavlíček.

Poslední přípravné utkání sehraje Velim v sobotu proti Hlízovu. „Ještě nevíme od kolika, ani kde se bude hrát. Ale s největší pravděpodobností v Hlízově,“ objasnil Malinovský.

Branky: Kadlec, Hartig, Kukal, Kedršt, Novotný, Jansta – Koštíř 2, Beneš, Dlouhý. Poločas: 2:2.
Velim: Dejmek – Kedršt, Hartig, Hrabal, Kyncl (46. Procházka) – Ceral (46. Jansta), Kopáček (70. Kyncl), Hruška (70. Novotný), Zajíc (46. Jehlička) – Kadlec (46. Kasal), Novotný (46. Kukal).