VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OKRES: Několik hráčů neudrželo nervy na uzdě

Kolín – Fotbalový okresní přebor pokračoval dvanáctým kolem.

14.11.2017
SDÍLEJ:

Z utkání Krakovany - Tuklaty (3:1).Foto: Deník/René Volf

Žiželice – Nučice 1:5

„První poločas byl z naší strany špatný. Po hrubých chybách v obranné fázi se soupeř dostal do pohodlného vedení 3:0. Druhý poločas nastalo velké zlepšení. Podařilo se nám brzy snížit. Pak však musel odstoupit pro zranění náš nejlepší hráč Scháněl. O pět minut později běžel Korčák sám na brankáře, bohužel nedal. Kluci se snažili pořád s výsledkem něco udělat, jenomže v 70. minutě odstoupil pro zranění Fořt a my dohrávali v deseti. Pořád jsme se snažili útočit, čehož soupeř využil ke vstřelení dalších dvou branek,“ uvedl trenér Žiželic Luděk Špaček.

„V prvním poločase jsme byli jasně lepší a zaslouženě jsme vstřelili tři branky. Na začátku druhého poločasu jsme si vybrali slabší chvilku, domácí nás přitlačili na naši polovinu a z toho jednou skórovali. A jak jsme zápas dobře začali, tak jsme ho i dokončili, vstřelili jsme další dvě branky a zaslouženě vyhráli,“ řekl předseda Nučic Milan Zápotocký.

Branky: 57. Scháněl – 22. a 35. Šulc, 29. a 88. Novák, 82. Kubalík. Poločas: 0:3.
Žiželice: Rokos – Bubeník, Bláha, Živný, Steklý – Scháněl (60. Midloch st.), Mejvald, Hůlka, Hruška – Korčák, Fořt.
Nučice: T. Krutský – Souček ml. (55. Nevšímal ml.), Hurtík, Vedral, Šulc – Kulhavý, P. Zápotocký (71. M. Zápotocký), Chromý, Kočí – Kubalík, Novák.

Velim B – Plaňany 3:2

„Oproti předchozím zápasům musíme být spokojeni pouze se ziskem tří bodů. Šli jsme rychle do vedení o dvě branky, o které jsme ale během pár minut zase přišli. Od té doby se nám nic nedařilo. Nedokázali jsme kombinovat, chyběl nám pohyb a měli jsme problémy s důraznou hrou soupeře. Naštěstí se nám do poločasu ještě podařil jeden rychlý protiútok, ze kterého jsme dali gól, který byl nakonec rozhodující. Ve druhém poločase se naše hra o něco málo zlepšila, ale k minulým výkonům to bylo stejně hodně daleko,“ konstatoval trenér Velimi B Jiří Ptáček.

„Na zápas jsme dorazili v oslabené sestavě, ale přesto jsme se domácím postavili velmi kvalitním výkonem, především v prvním poločasu. Na dvě úvodní branky domácích jsme dokázali velmi rychle odpovědět a diváci viděli naprosto vyrovnanou hru. Ve druhém jsme trochu odcházeli fyzicky a ke třetímu vyrovnání již nedošlo. Možná by zápasu slušela remíza, ale i tak musím své hráče za odvedený výkon pochválit,“ řekl trenér Plaňan Tomáš Kučera.

Branky: 5. a 10. Slavík, 30. Jehlička – 15. L. Vlk vlastní, 16. Schwarz. Poločas: 3:2.
Velim B: Daněk – Jelínek, Čepelák, J. Vlk, L. Vlk (38. Ceral) – M. Kosina (64. Milichovský), Srp, O. Kosina, Kasal (46. Kyncl) – Jehlička, Slavík (46. Zajíc).
Plaňany: Hradecký – T. Freund, Schwarz, Češner, M. Freund (46. Hanzálek) – Klucska (86. Krupka), Brecík, Kozdera, Málek (69. Jambor), Beníšek – Konůpek.

Pečky – Býchory 4:1

„Podle výsledku se zdá, že šlo o jednoznačnou záležitost, ale opak je pravdou. Nám se zápas nevydařil podle představ. Hodně jsme chybovali, vázla nám kombinace a měli jsme špatný pohyb. Soupeř byl kvalitní a nenechal nás hrát, co jsme chtěli, a v řadě činností nás mírně přehrával. Kromě toho nejdůležitějšího, a to je střílení branek. Spokojen jsem s body, nikoliv výkonem,“ přiznal trenér Peček Petr Šafránek.

„Přesto, že se nám nedařilo, dali jsme do poločasu první branku, která nám samozřejmě pomohla. Na začátku druhého poločasu jsme během deseti minut potvrdili naši sílu směrem dopředu a po rychlých jednoduchých akcí jsme dali tři branky a utkání rozhodli. Skórovat dokázal po zásluze i soupeř, který snížil na konečný stav. Již se zdálo, že se utkání v klidu dohraje, když v 80. minutě přišla nepříjemná kaňka. Hráči obou mužstev zareagovali na nestandardní situaci na hřišti shlukem, kde jeden z hráčů soupeře vyprovokoval našeho Macháčka, který se zachoval nejhůře, jak mohl a soupeře udeřil do obličeje. Rozhodně tohle na hřiště nepatří a já se chci tímto hráčům soupeře i celému týmu Býchor omluvit,“ dodal Petr Šafránek.

„Do zápasu jsme nastoupili s vědomím útočné síly domácího celku, především s kvalitou hry do otevřené obrany soupeřů. Bohužel všechny góly, které jsme obdrželi, padly po takových situacích. Určitě jsme působili fotbalovějším dojmem, měli více za hry, ale naše hra končila před pokutovým územím domácích. Ti měli první šanci až ve 20. minutě a hned ji využili. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, my hráli a domácí jednoduchou hrou na několik brejkových doteků rozhodli o svém jasném vítězství. V závěru jsme domácí přitlačili, snížili a nastřelili ještě dvě břevna,“ uvedl trenér Býchor Michal Škopek.

Toho naštval výkon rozhodčího Sedláčka, stejně jako minulé kolo Hlavničky.

„Rozhodčí Sedláček svou úlohu nezvládal. Hra asi na něho byla již rychlá, nestíhal pohybem a některé zákroky proto nedokázal správně hodnotit. Domácím několikrát odpustil zakopnutí míče, za což má následovat podle pravidel žlutá karta. V závěru došlo k incidentu, kdy se nechal nesmyslně unést domácí Macháček a našeho Jirkovského udeřil pěstí do obličeje. Ten musel s tržnou ránou střídat a jet na šití do nemocnice. Naštěstí již z minulého kola ze zápasu s Jevany víme, že úderem pěstí disciplinární komise trestá stopkou jen na dva zápasy, což mi přijde absolutně absurdní a za běžný faul možná na hranici žluté karty jsou to čtyři zápasy. Škoda, že si rozhodčí zápisy o utkání dopisují doma. Dopíší, co potřebují, a v tomto případě i nepravdivě a nepřesně, což je taky katastrofa,“ dodal rozlobený Michal Škopek.

Branky: 20. a 53. Růžička st., 55. a 61. Růžička ml. – 71. Teplý. ČK: 80. Macháček (P). Poločas: 1:0.
Pečky: Bubla – Macháček, Plaček, Modrovič, Holub – Materna, Novák (62. Lukáš), Lindner, Jedlička (56. Křivský) – Růžička st. (64. Králík), Růžička ml.
Býchory: Suchánek – Funda, Teplý, Jirkovský (80. M. Chvalovský), Škopek (65. Křivský) – A. Chvalovský, Kedršt, Lev, Zach – Ladýř, Vyhnánek.

Krakovany – Tuklaty 3:1

„První poločas probíhal jednoznačně v naší režii. Bohužel z řady šancí, které jsme si vytvořili, se prosadil po rohovém kopu hlavou pouze Jelínek. Ostatní šance jsme trestuhodně neproměnili. Druhý poločas jsme z našeho výkonu hodně polevili, i přesto jsme navýšili skóre brankou z pokutového kopu, kdy byl sražen Olexa. Trefil se opět Jelínek. Hosté v závěru utkání z ojedinělé akce využili naši hrubou chybu při rozehrávce a snížili. Naše naprosto zasloužené vítězství se soupeřem, který v průběhu utkání pouze sporadicky ohrozil naši branku, potvrdil hlavou Šindelář,“ uvedl trenér Krakovan Vlastimil Chlád.

„Někteří hráči podali velmi špatný výkon, zvlášť v prvním poločase a v podstatě nebylo co řešit. Jediné štěstí, že velmi dobře zachytal Pazdera a domácí hráči nemířili přesněji. Hra naší obrany byla velmi špatná. Pokud nám v základní sestavě chybí Nešpor, P. Jambor, D. Jambor, Kotala, Blaščok případně Goll, tak budeme těžko konkurenceschopní. Na druhou stranu i přes celkový počet omluvenek nemáme problém nastoupit k utkání, a to mě těší. Nějaké měřítko kromě Pazdery snesl ještě bojující Vondráček. Ve druhém poločasu se zvedl Martinec s Vébrem,“ podotkl trenér Tuklat Roman Nešpor.

Branky: 26. a 69. z PK Jelínek, 90. Šindelář – 85. Jambor. Poločas: 1:0.
Krakovany: Špinka – Věříš, Jelínek, Kozel, Kutil – Hačka, Vodvářka (78. Neruda), Robovský (88. Šindelář), Dostál – Sixta, Olexa (75. Novotný).
Tuklaty: Pazdera – Bárta, Werbynský, D. Procházka, Bazal – Vébr, Halgaš, Martinec, Pytloun (46. Zradička) – M. Procházka (70. V. Procházka), Vondráček.

Jevany – Kouřim 3:2

„Zápasy s Kouřimí bývají vždy velice vyhrocené a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Hosté se ujali vedení již v třetí minutě po individuální akci a našem nedůrazném bránění. V 20. minutě poprvé vzplanuly emoce. Hostující hráč nevybíravým způsobem fauloval J. Nováka a k udivení hostů obdržel červenou kartu. Nutno říci, že pokud by rozhodčí takovéto zákroky přehlížel, neměli bychom po odehraných třech kolech s kým hrát. V 35. minutě prošel T. Novák přes tři hráče a Popelka vyrovnal na 1:1. Další emoce zavládly, když hosté vstřelili branku a hlavní rozhodčí ji pro ofsajd neuznal. Tomuto rozhodnutí rozhodčího předcházelo opakované přehlédnutí ofsajdového postavení hostujícího týmu jejich pomezním rozhodčím. Tentokrát si to hlavní rozhodčí pohlídal. Dále v průběhu prvního poločasu odpustil hostům pokutový kop za faul na Hybnera. Druhý poločas jsme opět začali špatně. Kouřim se ujala vedení dorážkou. Poté jsme je zatlačili na jejich půli a během pár minut otočil skóre v náš prospěch Janouch. Konec už byla jen bitva, kterou náš tým s obrovským nasazením a štěstím udržel. Hráčům děkuji za velmi bojovný výkon. Dále bych chtěl poděkovat hráčům a vedení Kouřimi za zdevastování kabiny hostů, to se jim opravdu povedlo,“ řekl trenér Jevan Jan Lahoda.

„Utkání o druhé místo jsme herně i morálně zvládli. Po slalomu Snížka jsme šli do vedení. Od dvacáté minuty jsme po velmi diskutabilním vyloučení Svobody dohrávali v deseti. Domácí dokázali přesilovku využít a vyrovnali. Poslední slovo prvního poločasu však patřil nám. Ovšem po brance Snížka se k radosti domácích a úžasu všech ostatních pískal ofsajd. Druhý poločas jsme to opět všem zkomplikovali, když jsme šli po důrazné dorážce Ružinského do vedení. O to jsme ale opět přišli, když byli v našem vápně důrazní i domácí. Ti pak dali vedoucí branku, na kterou už jsme nedokázali odpovědět. Díky benevolenci sudího pak nebyl v závěru vyloučen domácí brankář, který dal facku našemu útočníkovi,“ popsal utkání roztrpčený vedoucí Kouřimi Jan Břečka.

„Věděli jsme dobře, co nás čeká, ale především v prvním poločase to výrazně předčilo naše očekávání. Klukům děkuji za jejich přístup k utkání a za jejich nasazení v oslabení. Fotbalová sezona je dlouhá a každý celek v ní čeká dvacet čtyři soutěžních utkání a dvě proti Jevanům,“ uzavřel Břečka.

Branky: 35. Popelka, 58. a 62. Janouch – 2. Snížek, 48. Ružinský. ČK: 20. Svoboda (K). Poločas: 1:1.
Jevany: Štefančík – Matas (47. M. Moravec), Bečvařík, Čechák, Chaloupka – J. Novák, Hybner, T. Novák, Ravizza – Janouch, Popelka.
Kouřim: L. Havránek – Novák, M. Havránek, Tománek, Svoboda – Ružinský, Holub, Hovorka, Světnička – Snížek, J. Keltner.

Radim – Libodřice 3:3 (PK 5:4)

„Žádná hitparáda na koukání to nebyla. Byl těžký terén a hrály dva týmy ze spodku tabulky. Mrzí mě, že jsme lépe nezvládli první poločas, kdy jsme měli čtyři tutovky, soupeř jednou nastřelil tyč. Kdybychom vedli o tři góly, mohli jsme zápas lépe zvládnout. Takhle jsme sice třikrát vedli, ale Libodřice pokaždé brzy vyrovnaly. V naší hře mi chybí větší touha po vítězství,“ přiznal trenér Radimi Ondřej Exner.

„Utkání se odehrálo na velmi těžkém terénu a skončilo remízou, která byla spravedlivá. Na penalty byli šťastnější domácí,“ posteskl si trenér Libodřic Vladimír Zelinka.

Branky: 38. Exner, 55. Ružinský, 80. I. Procházka – 39. M. Šafránek, 64. a 84. Pánek ml. Poločas: 1:1.
Radim: Arnold – Král, Mašín, Synek, Ontl – Vaníček, Ružinský, Dejl, Homolka – Čábelka, Exner.
Libodřice: Kolář – Škopek, Baško, Pohanka, Medlen – M. Šafránek (79. Novotný), Pěkný, Panek ml., Košík – Sova, Pánek st. (86. Šrámek).

Červené Pečky – Dobré Pole 2:2 (PK 4:5)

„Na těžkém terénu to bylo bojovné utkání plné osobních soubojů, ve kterém jsme ztratili body díky vlastní nedisciplinovaností. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, ale hosté využili hned naší první chybu. Po laciné ztrátě na útočné polovině přišel rychlý brejk do otevřené obrany a v 12. minutě to bylo 0:1. To nás na chvíli zmrazilo, došlo i na diskuse s rozhodčím, z čehož pramenila žlutá karta pro Přiklopila. Pak se povedl rychlý protiútok i nám, aktivní Rauch uvolnil Bulíře a bylo srovnáno. Dvě minuty před pauzou jsme skóre otočili, když se po rohu trefil hlavou Rauch. Ve druhé půli jsme chtěli co nejdříve přidat pojistku, ale ve finální fázi jsme nebyli dostatečně přesní. V 60. minutě po jednom ze soubojů uprostřed hřiště viděl druhou žlutou kartu Přiklopil a zbytek zápasu jsme tak dohrávali v deseti. Dostali jsme se víc do defenzívy, ale soupeře jsme do šancí nepouštěli. Až v 75. minutě po faulu v pokutovém území pískl rozhodčí proti nám penaltu. Tu Pospíšil vyrazil na břevno, od kterého se míč odrazil k zemi, pak zpět do břevna a pak do rukou brankáře. Jestli míč přešel brankovou čáru bylo předmětem diskusí ještě dlouho po zápase, ale rozhodčí gól uznal a bylo srovnáno. Dobré Pole se pak ještě snažilo využít převahu jednoho muže v poli, ale další gól už v utkání nepadl. V penaltách pak byli úspěšnější hosté a odvezli si tak bod navíc,“ posteskl si trenér Červených Peček Pavel Pospíšil.

„Prvních 15 minut bylo podle naších představ, hráli jsme na polovině soupeře, domácí jsme k ničemu nepouštěli a ve 12. minutě se dostali do vedení po rychlém přechodu do útoku, když skóroval Olah. Bohužel nás to příliš uspokojilo a čekali jsme, že všechno přijde samo. Z omylu nás vyvedli domácí, kdy po našem špatně rozehraném rohu rozehráli rychlý protiútok, a po přečíslení naší obrany srovnali. Od té doby se nám prakticky nic nedařilo, laxně jsme bránili, nebyli jsme schopní nahrát si na dva metry a naše střely mířily daleko mimo branku. Pečky se dostaly do vedení po krásně rozehraném rohovém kopu, kdy domácí hráč hlavičkoval osamocen z malého vápna. Druhý poločas ovlivnila červená karta domácího hráče, kdy jsme se více tlačili do útoku ale nedařilo se nám v koncovce. Domácí hrozili hlavně z protiútoků, ale vyloženou šanci si již nevytvořili. My jsme srovnali po penaltě Královského, kdy byl sražen ve vápně náš kapitán. Penalty nám opět vyšly a proto máme bod navíc. Každopádně náš přístup k zápasu je pro mě zklamáním, čekal jsem daleko větší bojovnost a touhu po vítězství,“ uvedl trenér Dobrého Pole Ondřej Štefančík.

Branky: 24. Bulíř, 43. Rauch – 12. Olah, 75. Královský z PK. ČK: 60. Přiklopil (ČP). Poločas: 2:1.
Červené Pečky: Pospíšil – Koubský, P. Podnecký, Pokorný, Přiklopil – Rauch (82. Hanzl), Svoboda, T. Podnecký, Hendrych (46. Převrátil) – Bulíř, Hanousek.
Dobré Pole: Kosprt – Švrčula, Štefančik, Flieger, Jícha – Krejčí (44. Varyš), Královský, Hurt, Špička – Olah, Žirovnický.

Tabulka

 1. Pečky⋌ 12 10 1 1 0 53:13 33
 2. Jevany ⋌ 12  8 1 1 2 50:25 27
 3. Velim B⋌ 12  8 1 0 3 38:15 26
 4. Kouřim⋌ 12  8 0 1 3 33:16 25
 5. Býchory ⋌ 12  6 1 3 2 31:17 23
 6. Krakovany ⋌ 12  5 3 1 3 23:15 22
 7. Tuklaty⋌ 12  5 2 0 5 16:25 19
 8. Plaňany ⋌ 12  5 0 2 5 23:27 17
 9. Nučice⋌ 12  5 0 1 6 27:22 16
10. Radim⋌ 12  2 3 0 7 23:39 12
11. Dobré Pole ⋌ 12  2 3 0 7 17:38 12
12. Libodřice ⋌ 12  2 0 3 7 21:38  9
13. Žiželice⋌ 12  1 1 1 9 18:41  6
14. Červené Pečky⋌ 12  1 0 2 9  8:50  5

Autor: René Volf

14.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technický pracovník 100 Kč Ostatní pracovníci na zpracování plechu Pracovník na laser. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt:, Braňková Jana, tel.: 702016285, , e-mail: brankova@zpa-pecky.cz., , Náplň práce:, Jedná se o obsluhu automatického laseru.. Pracoviště: Zpa pečky a.s., Tř. 5. května, č.p. 166, 289 11 Pečky. Informace: Jana Braňková, +420 702 016 285. Výroba - Výroba Montážní dělník 21 000 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení Operátor. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 89. Poznámka: První kontakt:, Česáková Michaela, e-mail: nabor@tpca.cz; michaela.cesakova@tpca.cz., Termíny výběrového řízení budou upřesněny., , Náplň práce:, práce na montážních linkách odd. lisovny, svařovny, lakovny, finální montáže, logistiky., , Pracovní doba:, 6:00 - 15:30 hod a 15:30 - 23:55 hod., , Požadavky:, zručnost a flexibilita,, fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav,, praxe ve výrobě není podmínkou., , Zaměstnanecké výhody:, firemní akce, závodní stravování, příspěvek na bydlení, příspěvek na dopravu, lékařská péče.. Pracoviště: Toyota peugeot citroën automobile czech, s.r.o.., 280 02 Kolín 2. Informace: Michaela Česáková, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 22 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidič nákladní mezinárodní dopravy. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt:, Jansta Jaroslav, tel.: 606 621 333, kdykoliv., , Požadavky:, ŘP sk. C+E, příp. B+E,, Částečná znalost anglického/německého jazyka výhodou.. Pracoviště: Jaroslav jansta, Krátká, č.p. 107, 280 02 Kolín 2. Informace: Jaroslav Jansta, +420 606 621 333. Výroba - Výroba Technici elektronici přístrojů, strojů a 45 000 Kč Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech Technolog/Vývojový konstruktér. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt:, Müllerová Pavlína Ing., tel.: 603 942 695, , e-mail: pavlina.mullerova@fastra.cz,, osobně: Libenice 30, středa 10 -11 hod., , Náplň práce:, Vývoj, konstrukce a testování speciálních produktů používaných pro kvalifikované servisní práce a opravy na produktovodech v SW pro 3D konstruování Solid EDGE. Tvorba návodů., , Požadavky:, Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou nebo VŠ (optimálně v oblasti strojírenství)., Orientaci a znalost výkresové dokumentace., Praxi v konstrukci a kreslení v 3D., Pokročilé ovládání Siemens Solid EDGE., Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni., Uživatelská znalost MS Office., Inovativní myšlení, svědomitost, důslednost a pečlivost., , Zaměstnanecké výhody:, Stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění, občasné home office, pružná pracovní doba.. Pracoviště: Fastra, s.r.o., 280 02 Kolín 2. Informace: Pavlína Müllerová, +420 603 942 695.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Kozlové se chtějí vrátit na vítěznou vlnu, na svém ledě hostí Trutnov

Ilustrační foto.

Suchánek opět řádil. Už je první

-

Hybner chytil šanci za pačesy. Sochor dal hattrick

Kolín – Ani jeden z elitních střelců se o víkendu střelecky neprosadil. Díky tomu dali šanci svým pronásledovatelům.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT