Kolín U19 – Vyšehrad 2:0

O jediné tři body se zasloužili starší dorostenci, kteří 
na domácím hřišti porazili Vyšehrad. „Povedl se nám vstup do utkání, když se trefil Martínek, což se ukázalo vzhledem k jeho vývoji jako rozhodující. Snažili jsme se kombinovat, ale ne vždy to bylo na těžkém terénu jednoduché. Soupeř měl velkou výškovou převahu, takže se nesnažil nijak kombinovat a hrál velmi jednoduše, což nám někdy dělalo problémy, obzvlášť ke konci utkání. Přesto jsme vyhráli zaslouženě, během utkání jsme si vytvořili několik šancí, které jsme opětovně nevyužívali," uvedl kolínský asistent Jaroslav Havrda.

„Konec utkání se zbytečně zdramatizoval, soupeř hrozil se standardních situací, které zahrával velmi dobře. Na konci jsme chodili do několika brejků a jeden z nich po akci Ondry Martínka proměnili, když se individuálně prosadil Veselý," dodal Havrda.

Branky: 1. D. Martínek, 90. Veselý. Poločas: 1:0. Sestava: Frinta – Kafka, Daněk, Nekvinda, Herčík – Bora (90. Jonáš), Veselý, Štukhejl, O.  Martínek –  Linhart, D. Martínek (83. Šafranko).

Kolín U17 – Dukla 1:3

„Do vedení nás dostal Hybner. Krátce na to postupoval  sám na bránu Bílý, šanci mu však zmařil výborným zákrokem hostující brankář. Soupeř vyrovnal po jednoduchém nakopnutí míče do vápna mezi naše stopery, kteří si dávali tak dlouho přednost, až hostující útočník uklidil míč za bezmocného gólmana. Ve druhé půli se bojovalo spíše ve středu hrací plochy. Gól na 1:2 vstřelila Dukla po rychlém přechodu do útoku a naší zbytečné ztrátě stopera na polovině soupeře. Naše další příležitosti zůstaly nevyužity a Dukla z brejku osm minut před koncem rozhodla zajímavé utkání ve svůj prospěch," objasnil trenér Karel Holeček.

„Je veliká škoda, že se nevyvarujeme zbytečných chyb, protože většina týmů v této soutěži je potrestá. Do dalších utkání musíme nastoupit ještě více jako tým. Přesto musím kluky pochválit, protože do posledního hvizdu se rvali 
o výsledek. Dnes chybělo i trochu toho pověstného štěstí," dodal Holeček.

Branka: Hybner. Poločas: 1:1. Sestava: L. Kmoch – Bláha, Jizba, Lindner, Jedlička – D. Kmoch, Jehlička (40. Klatka), Matějka, Moravec (50. Adámek), Bílý (60. Šamša) – Hybner.

Kolín U16 – Dukla 1:4

„Po zimní přestávce jsme přivítali mužstvo z hlavního města.  Na utkání jsme se těšili, bohužel jsme však museli v předchozím utkání suplovat absentované hráče kategorie U17. Od začátku jsme měli dva hráče, kteří již měli v nohách čtyřicet minut. Nebyli jsme proto tak aktivní v presinku, jak bych si představoval. Úvod utkání měli lepší hosté a po jednoduché akci šli do vedení.  Druhá branka padla z rohového kopu, který jsme soupeři darovali velmi zbytečně. Soupeř nastřelil ještě tyč. My zahrozili dvakrát, ale vždy nám chyběl kousíček ke vstřelení branky. Ve druhém poločase jsme střídali lepší okamžiky 
s horšími. Nastřelili jsme břevno a v 70. minutě jsme vstřelili kontaktní gól. Poté jsme přeházeli formace, kdy dopředu šli hráči, kteří měli ještě nějaké síly. Soupeř nám však vzal míč a z rychlého protiútoku nám vzal veškeré šance utkání alespoň zremizovat. Následně vstřelil ještě v poslední minutě branku, která tak zpečetila naši prohru," popsal klíčové okamžiky zápasu trenér Vít Caudr.

„Soupeř nás předčil v důrazu a agresivitě, která byla často za hranicí regulérnosti. Ošklivé zákroky odnesl náš brankář, který dochytal s vypětím všech sil, a Vašek Kainar musel již o poločase střídat. Lépe držel míč a měl 
v mužstvu dvě až tři výrazné individuality, které udělaly rozdíl mezi oběma mužstvy. Utkání nám ukázalo, že většina hráčů udělala oproti podzimu výkonnostní posun, a kdyby někteří na sobě začali více pracovat, tak by mohli být do budoucna velmi zajímaví. Takže zklamání z konečného výsledku, ale spokojenost 
s většinou individuálních výkonů. Jsem přesvědčen o tom, že pokud bychom nastoupili odpočatí, neprohráli bychom. Hrajeme však za FK Kolín a je třeba si vzájemně pomáhat," dodal Caudr.

Branka: 70. Lacina. Poločas: 0:2. Sestava: Hartig – Bejlovec, Hanzl, Jelínek, Šamša (46. Bělina) – Klatka, Jehlička,  Karban, Dudla, Kainar (41. Lacina) – Zápotocký (61. Paclík).