„Výhra samozřejmě těší, ale ten výkon určitě nebyl optimální, protože pořád dáváme sestavu dohromady," uvedl trenér Kolína Ladislav Bobek.

„Tento týden už dokončíme sestavování týmu. Od pondělí začneme pracovat na stabilizaci sestavy, standardních situací a taktických věcech. Třeba co se týká bránění, protože jsme pořád daleko od hráčů. Musíme si ujasnit sestavu a pak pracovat na odstranění těchto nedostatků," podotkl Ladislav Bobek.

Výhru Kolína zařídil útočník Jukl, který dal oba góly. Nejprve se prosadil tváří v tvář hostujícímu gólmanovi a poté využil jeho hrubé chyby, kdy mu vypadl z rukou jednoduchý balon. Pro útočníka Kolína pak nebyl problém skórovat téměř do odkryté brány.

Proti Vlašimi se v kolínském celku představili další tři nováčci – Bodeček, Ježdík a Wojnar. „Wojnar přišel na zkoušku z Mladé Boleslavi, Bodeček z Viktorky Žižkov. Ježdík je kmenovým hráčem střížkovské Bohemky a teď hrál někde na Slovensku. Jsou to kluci zkušení a tu zkušenost tady potřebujeme mezi ty mladíky. Teď se musíme rozhodnout, koho si tady necháme," objasnil Ladislav Bobek.

Další utkání sehraje Kolín v sobotu. To se v rámci turnaje na Vyšehradě utká od 12 hodin s Hořovickem. Zápas se bude opět hrát na kolínské trávě.

Branky: 41. a 64. Jukl. Poločas: 1:0.
Kolín: Řehák (46. Vejmola) – Čavoš (46. Bodeček), Jelínek, Ježdík, Hýbl – Procházka (46. Bláha), Skwarczek, Mehanovič (64. Čavoš), Veselý (46. Eliáš) – Wojnar (58. Teplý), Jukl.