Mladá Boleslav U15 - FK Kolín 8:0

„O soupeři jsme věděli, že bude velice kvalitní, což se také potvrdilo. Do zápasu jsme šli s tím, že si ho užijeme," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

„Boleslav se ujala vedení, ale kluci se snažili utkání vyrovnat. Šance tam byly, ale nepodařilo se je proměnit. Potom začal úřadovat asistent rozhodčího, který pustil hráče Boleslavi dvakrát do dvoumetrového ofsajdu a ti navýšili svůj náskok na 3:0. Naši kluci se cítili poškozeni a zápas se už jen dohrával. Kluci už v sobě nenašli sílu s touto situací ještě něco udělat. Boleslav tak utkání dotáhla do konečného skóre 8:0," podotkl Špaček.

„Musím však uznat sílu soupeře, který podle našeho názoru předvádí nejlepší fotbal v naší skupině. I trenéři  Mladé Boleslavi nám řekli, že výsledek je až příliš krutý, že naši kluci předvedli slušný výkon, což nás potěšilo. Musíme tento zápas hodit za hlavu a připravit se na dalšího soupeře," dodal Špaček.

Sestava: Nečas – Jirsa, Vondráček, Souček, Procházka – Kopáček, Jirků, Vejr (60. O. Novák ), Hranca (50. Šendera) – Stánok (58. Rosendorf), Šindelář (29. Franc, 60. M. Novák). Poločas: 4:0.

Čtrnáctka poprvé na jaře prohrála

Mladá Boleslav U14 - FK Kolín 7:0

„Do Mladé Boleslavi jsme odjížděli s odhodláním uspět a potvrdit předchozí výsledky, ale zdecimovalo nás onemocnění a k zápasu jsme jeli pouze ve třinácti lidech, přičemž se necítil fit ani Jirka Černý. 
Ve stejnou dobu hráli i hráči ročníku 2000, tudíž nebylo možno mužstvo doplnit," uvedl trenér Radek Pařez.

„Přesto jsme věřili a do utkání nastoupili s odhodláním podat co nejlepší výkon, ale svůj smolný den si vybral gólman Křížek, kdy první tři branky jdou na jeho vrub. Po obdržení třetí branky se veškerá koncepce, ale i bojovnost hráčů ze hřiště vytratila a 
z Boleslavi jsme odjeli s hrozivým debaklem. Doufám, že do příštího zápasu, který budeme hrát až ve středu 17. dubna se hráči dají dohromady a budeme moci opět v plné síle potvrdit zlepšené jarní výsledky," podotkl Pařez.

„V tomto utkání bych vyzdvihl pouze hru Ondřeje Nováka. Jinak Boleslav byla velmi kvalitním týmem a pokud chceme proti takovýmto mužstvům uspět, musíme být kompletní. Bojovat stejně jako v Pardubicích a mít také trochu toho fotbalového štěstíčka," dodal trenér Radek Pařez.

Sestava: Křížek – Bukač, M. Novák, Drobný, Havlíček – Rosendorf, Nekolný, O. Novák, Mužík (61. Sýkora) – Hobík, Matějka (67. Černý). Poločas: 2:0.