FK Kolín – Jablonec 4:6

„Výsledek utkání zhruba odpovídá malému rozdílu výkonnosti mezi oběma soupeři. Jablonec měl celý zápas menší převahu a držení míče určitě hovořilo v jeho prospěch. Co se ale týče počtu brankových příležitostí, jsme se soupeřem drželi krok a řekl bych, že jsme jich měli i víc," uvedl trenér kategorie U13 Vladimír Zeman.

„Opět se projevila naše letošní největší slabina, a to je neproměňování jasných gólových příležitostí. Jablonec jsme sice nepřevyšovali herně, ale dařilo se nám chodit do brejků, z nichž jsme minimálně polovinu opět neproměnili. Za stavu 1:3 jsme ještě navíc nedali penaltu," podotkl Zeman.

„V naší skupině je zhruba šest hratelných týmů, které jsou přibližně na stejné výkonnostní úrovni jako Kolín, Jablonec byl jedním z nich a i když byl herně o něco málo lepší, dalo se s takovým soupeřem vyhrát. Čekají nás nyní další tři podobní soupeři v řadě, tak uvidíme, zda svou hru proměníme ve vítězství," dodal.

Branky: Řehák 3, J. Pokorný. Poločas: 1:3.
Sestava A: Veselý – Vobořil, Vacka, Hejduk, Prokůpek, Vlášek, Dotter, Řehák, Cabrnoch, Duba.
Sestava B: Barták – Soukup, Erben, Záhora, P. Pokorný, Hoření, Chadraba, Kuchař, Zeman, Uman, J. Pokorný.

FK Kolín – Jablonec 10:10

„Den před zápasem jsem doufal, že konečně budeme kompletní, ale marně. Někteří hráči a bohužel i rodiče se stále domnívají, že jsme jakýsi fotbalový kroužek. Nejvíce potíží jsme tentokráte měli 
s obsazením postu brankáře. Museli jsme si pomoci hráčem z pole," čertil se trenér dvanáctky Jaroslav Bejlek.

„Myslím si, že kluci hráli na hraně svých současných možností. Bojovali, snažili se. Za to bych  je chtěl pochválit. Pokud budou ochotni zlepši tréninkovou docházku, myslím, že to s nimi půjde. Mladší parta podala velice dobrý výkon i přes potíže se sestavou, a tak za získaný bod patří hlavní dík vlastně jim," konstatoval Bejlek.

„Za předvedený výkon bych chtěl kluky pochválit. Bojovali a svého soupeře přehrávali. Byť jsme své miniutkání vyhráli, tak bylo vidět i některé chyby. Asi ta nejzávažnější byla v záložní řadě, které scházel pohyb s míčem i bez míče. Mnohdy se tak stávalo, že jsme ji v postupném útoku překopávali," řekl asistent ročníku 2002 Miloš Vrkota.

Branky: Chábera 3, Konyvka 3, Holub 2, Baloun, Čáp. Poločas: 4:6.
Sestava A: Smutný, Suchý, Machurka, Jedlička, Šimurda, Klepal, Holub,Tichý, Šulc, Chvalovský, Jiroudek.
Sestava B: Čábelka – Batelka, Baloun, Klas, Michálek, Záhora, Konyvka, Chábera, Čáp, Robovský, Juřica, Miškovský.

Výzva

Fotbalový klub FK Kolín hledá hráče ročníku 2001 a 2002, kteří mají zájem věnovat se brankářskému řemeslu. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle: 602 755 284