FK Kolín U13 - Hradec Králové 4:15

„Proti vedoucímu mužstvu tabulky jsme podali průměrný výkon. V předcházejících dvou zápasech hráči podali lepší výkony, tentokrát neměl svůj den brankář Černý a také jsme zahodili několik dobrých brankových příležitostí," uvedl trenér Kolína Radek Pařez. „Proti podzimnímu zápasu jsme hráli trošku lépe a projevilo se to i na celkovém skóre. Věřím, že v posledních dvou zápasech předvedeme lepší hru, i když nám bude chybět několik hráčů z důvodů onemocnění a školních výletů," dodal Pařez.

Branky:  Rosendorf, Mužík, Korbelář, O. Novák. Poločas:  1:5.
Sestava A:  Křížek –  Patočka, O. Novák, Bukač – Havrda, Salva, Korbelář – Matějka. Sestava B: Černý – Drobný, Klička, Havlíček – Mužík, Nekolný, Rosendorf – Hobík. Střídali: Rak, Hruška, Sýkora, Važan.

FK Kolín U 12 - Hradec Králové 4:18

Bojovnost a nasazení. To proti Hradci zdobilo mladé dvanáctileté fotbalisty Kolína. Sice se soupeřem vysoko prohráli 4:18, ale oproti podzimu došlo k výraznému zlepšení.

„Na úvod připomenu výsledek utkání z podzimu, kdy jsme prohráli 32:1. Už jen rozdíl v obou výsledcích ukazuje na určitý posun v naší hře," uvedl trenér Kolína Vladimír Zeman.

„Po dnešním utkání musím vyzdvihnout celý tým A od brankáře až po útočníky. Myslím, že se hráčům Hradce v této sezoně málokdy stalo, že by je někdo v nějakém poločase porazil. Našemu týmu A se to podařilo v první polovině utkání, kdy jsme vyhráli 2:1,  a to naprosto zaslouženě. Hráči bojovali jeden za druhého, povzbuzovali se, kombinovali a proměňovali šance. Náš soupeř z toho byl evidentně zaskočen. Bohužel ve druhém poločase přibylo na naší straně několik individuálních chyb, po kterých jsme dostávali laciné góly. I tak jsem s hrou mých svěřenců spokojen, protože oba týmy sehrály s abnormálně silným soupeřem, který suverénně vede tabulku, srdnatou bitvu na hraniční úrovni jejich momentálních schopností. Doufám jen, že ve stejném stylu dohrajeme poslední dvě utkání v této sezoně a pak se už na těchto základech začneme připravovat na další ročník v nejvyšší žákovské soutěži," dodal Zeman.

Branky: Dotter 2, Řehák, Hejduk. Poločas: 2:5.
Sestava A: Zeman – Vlášek, Hejduk, Dotter, Kuchař, Prokůpek, Cabrnoch, Řehák, Kotrč, Chadraba. Sestava B: Veselý – Hoření, Barták, Jedlička, J. Pokorný, P. Pokorný, Duba, Dientsbier, Vacka.