FK Kolín U13 – Náchod  5:17

„V předešlých utkáních, ve kterých jsme prohráli, bylo vždy něco, za co jsem mohl své svěřence pochválit. Bojovnost, tvořivost, chuť hrát. Po tomto utkání nemůžu bohužel chlapcům říct nic pozitivního, co by si mohli odnést do dalšího zápasu," konstatoval trenér Kolína Vladimír Zeman.

„Nevím, čím to bylo způsobené. Jestli tím, že mnoho hráčů z důvodu velké marodky hrálo na jiných postech nebo tím, že jsme letos poprvé hráli na umělé trávě. Nic z toho hráče neomlouvá, že v útočné fázi nepředvedli skoro žádnou kombinaci a v obranné činnosti dělali spoustu individuálních chyb, po kterých padaly laciné góly. Byl to jeden z těch zápasů, na které je nejlepší co nejrychleji zapomenout a myslet na další," dodal.

Branky: Uman 2, Červeňák 2, Hejduk. Poločas: 2:8. Sestava A: Zeman – Vlášek, Hejduk, Vacka, Červeňák, Řehák, Š. Pokorný, Duba, Vobořil. Sestava B: Barták – Hoření, Kuchař, P. Pokorný, Uman, Chadraba, Záhora, Schulz, Jedlička.

FK Kolín U12 – Náchod 3:15

„Velké zklamání. Potvrdilo se mi, že s chválou se má hodně šetřit.V minulých utkáních jsem trochu pochválil alespoň přístup k utkáním a takhle to dopadlo. Soupeř byl samozřejmě lepší ve všech fotbalových disciplínách, ale aby utkání vypadalo jako závod Věry Čáslavské s Ottou Zarembou na kladině, to pro mě bylo velice silné kafe," uvedl trenér ročníku 2001 Jaroslav Bejlek. „Přísnější měřítko  snesli pouze dva hráči. Pokud v klubu nezměníme systém výchovy, nezmění se ani výsledky. A to myslím hned," dodal.

„Utkání jsme prohráli naprosto zaslouženě. Dokud kluci chtěli běhat se soupeřem, tak nám nic moc nehrozilo. Když jsme však hostům nechali volný prostor a dostatek času, bylo to špatné. Navíc kluci ve velké míře prohrávali osobní souboje. Hořeli jsme hlavně v obranné činnosti, kdy jsme mnohdy čelili přečíslení a trnuli, jestli jej hosté dohrají do gólu nebo ne. Něco zastavili obránci, něco Mára v brance a něco už prostě nešlo. Je naprosto zřejmé, že pokud nebudeme ochotni ze sebe vydat vše, tak budeme prohrávat i nadále," konstatoval asistent ročníku 2002 Miloš Vrkota.

Branky: Exner 2, Kopáček. Poločas: 2:10. Sestava 2001: Miškovský – Suchý, Holub, Vejdělek, Chvalovský, Jedlička, Klepal, Tichý, Šín, Šulc, Machurka, Šimurda, Juřica. Sestava 2002: Čábelka – Batelka, Baloun, Klas, Kopáček, Robovský, Exner, Konyvka, Chábera, Michálek, Pokorný.