„Před utkáním jsem chlapcům řekl, že by mi mohli dát pěkný dárek k padesátinám v podobě hladkého vítězství a kvalitní hře. Sice začali hned od začátku velmi nervózně a hra byla neurovnaná, ale i přesto měli velkou převahu. Utkání bylo vlastně rozhodnuto ve dvou minutách, ve kterých padly všechny naše branky," uvedl trenér Vladimír Zeman.

Ve 22. minutě dělovkou z vápna všechno před sebou prostřelil Koděra. Ten o minutu později krásně trefeným přímým kopem z pětadvaceti metrů orazítkoval břevno a pohotově míč do sítě dopravil Nágl. Ještě v té samé minutě dotěrný Šindelář atakoval obránce soupeře, který si v tísni neporozuměl s gólmanem a malou domů nasměřoval přímo do vlastní branky.

„To však bylo z naší strany všechno. Do poločasu se stav nezměnil a naše nepřesvědčivá hra z jeho konce se přenesla i do celého druhého poločasu. Náš výkon ve druhé půli byl tak hrozný, že jsem při něm zase o něco zestárl a ve svých narozeninových oslavách jsem mohl klidně pokračovat, ale rovnou slavit asi tak pětapadesátiny. Druhý poločas jsme s průměrným soupeřem prohráli 0:1. O víkendu nás čeká přímý souboj o první místo v Neratovicích. S tímto výkonem si přivezeme bůra," dodal nazlobený Zeman.

Kolín je v tabulce druhý, pouze díky horšímu skóre než mají Neratovice. A právě na jejich půdě hraje v sobotu další duel. Zápas začíná ve 12.30.

Branky: Koděra, Nágl, vlastní. Poločas: 3:0
Sestava: Veselý – Hoření, Machůrka, Suchý, Uman – Nágl, Vlášek, Koděra, Jedlička (41. Juřica) – Šindelář (55. Vavák), Zelenka.