Po prvním losu zavládlo v Kolíně všeobecné nadšení. „Strašně se těším,“ hlásil útočník Dominik Veselý. Možná se obával, koho jeho tým dostane při opakovaném losu. Vyšla z toho Bohemka, takže se může těšit dál. „Je to vlastně skoro stejné. Oproti Baníku ale nepřijedou tak šílení fanoušci,“ uvědomil si Veselý. „Každopádně jsem rád, že se poměříme s první ligou a že budeme hrát doma. Věřím, že se s nimi poměříme statečně a neuděláme ostudu,“ přidal forvard.

Ten také věří, že i na klokany přijde hodně fanoušků. „Možná by na Baník přišlo víc, ale nevím, těžko říct. Ale návštěva by měla být parádní,“ dodal Dominik Veselý.

„Klokani mají super fanoušky. Bude fajn návštěva a i fotbal by mohl být dobrý,“ má jasno kapitán kolínského mužstva Jiří Vondráček.

V kabině ale žádná sázka na případné soupeře neproběhla. „Jen jsme se tak špičkovali, koho bychom mohli dostat. Nakonec jsme se nedomluvili a na sázky na soupeře sešlo. Takže nic,“ usmíval se Vondráček. Nakonec jsme rádi, že přijede Bohemka,“ podotkl kapitán týmu.

Rozdíl mezi zápasem s Baníkem a Bohemkou nevidí žádný. „Co se týče soupeře, je to tak padesát na padesát. Jak Baník, tak Bohemka mají dost specifické fanoušky. Takže já jsem spokojený. Horší by byl jiný tým, na jehož stadionu není tak fantastická atmosféra. A ta byl mohla být i v Kolíně,“ přeje si Jiří Vondráček.


Načítám tabulku ...