„Zápas se hrál za velmi chladného počasí a byl vyrovnaný. Oba týmy hrály na vítězství," uvedl vedoucí kolínského mužstva Luděk Špaček.

„My jsme se v 35. minutě ujali vedení. Druhý poločas byl ve znamení domácí snahy o vyrovnání, což se jim nakonec povedlo. My jsme však byli šťastnější, když se nám povedlo opět v poslední minutě navýšit skóre na 1:2. Tímto výsledkem zápas i skončil. Kluky lze pochválit za to, že zápas chtěli dotáhnout do vítězného konce. Hra se ale příliš nedařila," přiznal Luděk Špaček.

Kolín zůstal i po tomto zápase na šestém místě. Další duel sehraje v sobotu doma 
s Cidlinou.

Branky: Rosendorf, Hobík. Poločas: 0:1.
Sestava: Barták – Havlíček, Drobný, Exner, Bukač – Rosendorf (Vyhnánek), Nekolný, O. Novák, M. Novák – Laštovka (Salva), Hobík.

Rozhodla penalta

Dřeli, snažili se. Ale ani to 
k bodům nevedlo. Fotbaloví žáci FK Kolín (U14) na půdě Trutnova prohráli 0:1. Jediný gól padl ve druhé půli z pokutového kopu. „Přestože jsme prohráli, kluky musím pochválit za bojovnost," uvedl trenér Luděk Špaček.

„V prvním poločase nám přálo štěstí, domácí totiž nastřelili dvě tyče. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusíme udržet remízu, což se nám nakonec nepodařilo. Rozhodující gól dal Trutnov po hodině hry z penalty," dodal Špaček.

Jeho týmu patří v tabulce třináctá příčka. O další body bude bojovat v sobotu doma proti Cidlině.

Sestava: Barták (Bubla) – Kolůvek, Kuchař, Hoření, Prokůpek – Bubla, Hejduk, Šindelář, Zelenka – Řehák, Chadraba.